dış cephe temizliği

Dış Cephe Temizleme

Profesyonel Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi profesyonel Dış Cephe Temizleme hizmeti, tüm dış cepheniz, ışıklıklarınızı ve cam panellerinizi her seferinde ter temiz bir şekilde parlak bırakacaktır.

Güneş parlarken, ışığın evinize veya iş yerinize girmesini istersiniz. Ama kirli pencereleriniz varsa, olması gerektiği kadar ışık alamayacaksınız. Pencerelerinizin lekesiz ve çizgisiz bir parlaklık almasını sağlayan en son ekip ve ekipmanları kullanıyoruz ve  son teknoloji sepetli vinçler en zorlu pencerelere bile ulaşmamızı sağlıyor. Pencerelerinizi, dış cephenizi ve dış cephe camlarınızı Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi tarafından profesyonelce temizlediğinizde, eviniz ve iş yeriniz olduğundan çok daha gösterişli görünücektir.

IMG 8799 768x1024 - Dış Cephe Temizleme
Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Cam Temizleme Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi  dış cephe temizleme merkezimizde. Organize, üniformalı teknisyenlerimizin firmanıza geldiğini gördüğünüzde, firmanızın yüksek eğitimli profesyonellerin elinde itina ile temizlendiğini göreceksiniz. Dış cephenize nasıl davranacağımızı biliyoruz, size temiz, berrak dış cephe bırakacağız. En iyisini sadece bir periyodik dış cephe temizliği hizmetinde sunacağız.

WhatsApp Image 2019 12 30 at 14.18.382 - Dış Cephe Temizleme
Dış Cephe Temizliği

Neden Dış Cephe Temizleme Hizmeti Kullanılmalı?

Dış Cephe yapı malzemeleri ucuz değildir, bu yüzden çok sık yapmak zorunda olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Emin olmak ister misiniz? Öyleyse tek çözümün düzenli temizlikte olduğunu unutmayınız!

Cam gözeneklidir, bu nedenle zamanla biriken kirler yüzeyi parçalamaya başlar. Sorun kışın daha da kötüleşir, ancak yılın herhangi bir zamanındada olabilir. En sık soruna neden olan maddeler sert mineraller, oksidasyon, asit yağmuru, deniz spreyi, boyadan oluşan sprey kalıntılar vb. Pencerelerinizi temiz ve kirleticilerden uzak tutmak istiyorsanız Dış Cephe cam temizliği hizmetini yıllık düzenli şekilde almanız gerekmektedir.

Hizmetimiz, dış cephenizin bakımını kolaylaştırır. Sepetli platformlarımız, ulaşılması zor camlara ulaşmak için iş güvenlik risklerini göz önüne almamanız anlamına gelir. Profesyonel teknik personellerimiz, son sistem ekipmanlarımız dış cephe temizliği hizmetinde kusursuz bir hizmet sağlamamızın en önemli etkenlerindendir. Bizden bir ziyaretten sonra dış cepheniz o kadar temiz olacak ki ilk günkü gibi görünecek!

               Neden Dış Cephe Temizliği yapmanız aşağıdaki görselle açıkça anlatılmak istenmiştir.

IMG 3877 768x1024 - Dış Cephe Temizleme
Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliğinde Ekibimiz

Personellerimiz, dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, alikobant temizliği, kompozit temizliği, plaza cam temizliği, fransız bölmesi, çatı pencereleri, cam paneller, solaryumlar ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü dış cephe temizliği konusunda deneyimlidir. İçeride ve dışarıda hemen hemen her tür dış cephe kaplama malzemesini temizlemek için profesyonel ekibimiz var. Camdan, alikobanttan, kompozitten yapılmışsa, personellerimiz bunu nasıl temizleyeceğini çok iyi biliyor!

IMG 6481 1024x768 - Dış Cephe Temizleme

Dış ve İç Cam Temizliği

Personellerimiz pencerelerinizin dışını ve içini gerekli iş güvenlik önlemlerine göre temizlerler. İç pencere temizliği, dış pencere temizliğinde gösteriş ve hijyen için önemli bir ektir. Dış camlarınızı temizletir iç camlarınızı temizletmezseniz temiz durmayacaktır. Peki, dış cephenizi nasıl bu kadar temiz hale getirebiliriz? Dış cephenizi temizlemek için su ve kimyasal olarak parçalanabilir pencere temizleme solüsyonu kullanarak denenmiş ve gerçek aplikatör ve silecek yöntemini kullanıyoruz. Yağ, kir, egzoz dumanı, yağmur oksidanları gibi kir unsurlarını temizlemek için özel solisyonlar kullanıyoruz.

Cam Temizleme Yıllık Bakım Programı

Dış Cephe Temizleme bakım programınızı takip etmek için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Dış cephenizin yıl boyunca temiz kalmasını sağlamak için Dış Cephe Temizlik Şirketinin yıllık bakım programlarından yararlanmayı düşünün. Yıllık servis paketlerimiz, evinizi ve işyerinizin yıl boyunca temiz kalmasını kolaylaştırır. Randevularınızı planlamanın zamanı geldiğinde size hatırlatacağız, böylece dış cepheniz her zaman tertemiz kalacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir