İstanbul Du cephe temizliği

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

İstanbul dış cephe cam temizliği, aslında tecrübe olduğunda çok da zor bir iş değildir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde çok sık rastlanan dış cephelerin cam olarak yapılması, dıştan görenler için oldukça heybetli bir duruş sergiliyor.

Fakat dış cephe cam temizliğinin yapılışına ve süresi geldiğinde tekrarlanmasına dikkat edilmezse maalesef bu heybetli görüntü yerini olumsuz izlenimlere terk edebilir. Bu sebeple dış cephesi cam olanlar temizliğine özen göstermeli ve her vakti geldiğinde yinelemelidir. En doğru şekilde alınacak dış cephe cam temizlik hizmeti, yapılan dış cephenin amacına uygun izlenimler vermesine de vesile olacaktır.

Dış Cephe Temizliği Ne Kadar Sürede Tekrarlanmalıdır?

dis cephe cam temizligi ne kadar surer - İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Dış cephe cam temizliği yılda çok fazla tekrarlanan bir işlem değildir. Zira hem yüksek binalar veya geniş çaplı binaların çevresi cam ile dış cephe olarak donatıldığında, zaten belli bir masraf ve emek ile temizleniyor.

Hatta temizliğin tam teşkilat ve donanımla yapılması için binanın büyüklüğüne göre malzeme de gereklidir. Bu yüzden bu işlemlerin çok sık tekrarlanması basit ve mümkün olmadığı için yılda iki kere yapılması yeterli olacaktır. Eğer çok fazla gerekirse üç kere de bu hizmet alınabilir. Periyodik temizlik dış cephe açısından son derece önemlidir.

Dış Cephe Temizliği Hizmeti Nerelerden Alınır?

logo guntem - İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Dış cephe temizliğiemek ve tecrübe isteyen bir işlem olduğu için temizliği yapacak firmanın iyi araştırılması gerekir. Eğer firma daha önceden dış cephe temizliği yapmış ve bu konuda her ayrıntılı bilgiye sahipse dış cephe temizliği gayet güzel sonuçlar verecektir.

Bu sebeple güzel ve memnuniyet dolu yorumlar almış ve tavsiye edilmiş olan firmalar aracılığı ile dış cephe temizliği yaptırmak en doğru tercih olacaktır. Bizler de firmamız olarak yüksek ve geniş binalarda dahi dış cephe cam temizliği yaptığımız için güvenle tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

İstanbul’ Da Dış Cephe Temizliği Hizmeti Alırken Dikkat!

Maalesef ki her şeyde dolandırıcılık ve hile olduğu gibi, İstanbul dış cephe temizliği hizmetinde de yapılan hatalara rastlanmaktadır. Bu sebeple eğer İstanbul gibi büyük şehirlerde dış cephe hizmeti alınacaksa mutlaka güzel bir araştırılma yapılması gerekir.

Hiç bilmediğiniz ve daha önce duyulmamış firmalardan bu hizmeti almak yanlış sonuçlar doğurabilir. Kalabalık ve büyük bir şehir olan İstanbul ilinde dış cephe temizliği yaptırmak da strese sebep olabilir. Her türlü kötü ihtimale karşı bizler gibi güvenilir ve işinde tecrübe sahibi olan firmayı tercih etmeniz daha sağlıklı bir karar olacaktır.

Dış Cephe Temizlik Hizmeti Hangi Günlerde Alınmalıdır?

Dış cephe temizliğinde günün önemi temizliğin sonucunun daha kaliteli olması için dikkate alınmalıdır. Eğer hava durumunda yağmur ihtimali varsa, o gün dış cephe temizliği yapılmamalıdır. Zira yağmurlu hava da yapılacak temizlik pek de temizlik sayılmaz. Yine aynı şekilde sıcak ve güneşin kızgın olduğu günler de dış cephe temizliği için uygun olmayan günlerdendir. Güneş silinen ve ıslak olan camlara vurduğunda cam da lekeler kalmasına sebep olabilir. Bu sebeple de her iki günün dışında olan serin günleri tercih etmek gerekir. Bu günlerde hizmet almak her yönden daha avantajlıdır. Zaten işinde uzman olan firmalardan bu konu hakkında hizmet alınmak istendiğinde mutlaka ayrıntılı bilgi de verilecektir.

Dış Cephe Temizliğindeki Püf Noktalar

Her temizlikte olduğu gibi dış cephe temizliğinde de püf noktalar vardır. Eğer bunlara dikkat edilirse temizlikte beklenilen sonuca da kolaylıkla ulaşılır. Zira zemin temizliği işlemlerinde güzel bir sonuca ulaşmak için ekip ve ekipmanın sağlam olması gerekir. Tıpkı bunun gibi dış cephe temizliğinde de aynı kalitede ve özende malzeme ve çalışan gerekir.

Örneğin; uzun saplı silecek ve bezler, camlar için kaliteli deterjanlar, eğer gerekiyorsa yüksek binalar için vinçten yardım almak gibi önemli detayların mutlaka bulunması gerekir. Birde camlar silecekse silinirken düz olarak değil de oval yani s şeklinde silinirse daha güzel ve lekesiz bir temizlik oluşur. Yine vinç kullanırken asansörlü vince alışkın olan ve daha önce bu hizmeti eda eden kişilerin seçilmesi de en doğrusu olacaktır. Bunlara dikkat edildiğinde en güzel sonuç da alınmış olur.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir