Dış Cephe Temizlik İşçisi

Dış Cephe Cam Temizliğinde Firma Seçimi

Son yıllarda inşa edilen binaların tasarımları hem çok estetik bir duruşa sahip hem de oldukça modern yapılardır. Bu yapıların dış yüzey kaplamaları da yeni nesil malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Dış yüzeylerin günümüzde farklı şekilde tasarlanıyor olması bu binaların dış cephe temizlik hizmetinden yararlanmayı da beraberinde getiriyor. Klasik binalarda dış cephelerin temizlenmesi problemi yaşanmazken özellikle camla kaplı olan binaların belirli aralıklarla temizlenmesi son derece önemlidir.

dis cephe cam temizligi - Dış Cephe Cam Temizliğinde Firma Seçimi
Dış cephe cam temizliği

Dış cephe temizlik işlemlerinin son derece yüksek standartlarda yapılıyor olması binalar açısından son derece büyük bir avantajdır. Bu temizlik hizmetleri aynı zamanda profesyonel firmalar ve çalışanlar tarafından da verilen hizmetler olduğundan güvenle alınabilecek düzeydedir.

Dış Cephe Temizlik Firması Nasıl Seçilir?

Dış cephe temizliği yapacak firma seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır. Bu unsurlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Firmalar sektörde deneyimli olmalıdır.
  • Personellerinin iyi eğitim almış olması gereklidir.
  • Firma dış cephe temizliği konusunda yeterli yetkinliğe ulaşabilmiş olmalıdır.
  • Sertifikalarının olmasına özen gösterilmelidir.
  • Büyük binalar için kalabalık ekipler ile hizmet sunabilmelidir.
  • Ulaşılabilir fiyatlardan hizmet vermelidir.

Bunların yanında temizlik için gerekli olan tüm ekipmanlara sahip bir firma olmalıdır. Ekipman ve donanım konusunda gösterdiği titizliği solüsyon seçiminde de göstermesi gereklidir. Dış cephe cam temizliği firmaları her bakımdan gereksinimlere yanıt verebilecek kapasitede olmalıdır.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Firma seçiminde karar verildiğinde firmaların bu hizmetleri ne şekilde verdiğini de bilmek gereklidir. Hangi teknikleri kullandıklarını, ne tür solüsyonlar tercih ettiklerini bilmenizde fayda var. Cam için kullanılacak solüsyonların pus, leke ya da tüy gibi izler bırakmaması son derece önemlidir. Aynı zamanda kalıcı lekelerin yok edilmesinde de dikkat edilmesi gereklidir.

dis cephe cam temizlik - Dış Cephe Cam Temizliğinde Firma Seçimi
Dış Cephe Cam Temizlik

Dış cephe cam temizliği hizmeti alacak kişilerin her bakımdan titiz olmasında fayda vardır. Bu hizmetler sırasında vinç yöntemi, halat ya da sepet yöntemi tercih edilmektedir. Aynı zamanda vinç yöntemi bakımından dikkat edilmesi gereken bir diğer konuda bu vinci kullanacak olan operatörlerin mutlaka gerekli izin belgesine sahip olmasıdır.

Dış cephe cam temizliği yapılırken önce cam üzerinde biriken toz ve çamurun kaba pisli alınır. Daha sonra su ile yumuşatma işlemi yapılır. Camda ki sertleşen lekelerin fazlası alındıktan sonra köpük yapan solüsyonlar uygulanır. Bu solüsyonlar cama yayılır ve daha sonra çek çek ile çektirilir. Daha sonra gerekli olursa temiz su ile de üzerinden geçilerek fiber bez ile temizleme işlemi yapılır. Kullanılan yöntemler hem personelin inisiyatifindedir hem de camın durumuna göre değişebilen bir durumdur.

Dış Cephe Cam Temizlemede Firmaların Fiyatları

Dış cephe cam temizleme işleminde firmaların sunduğu fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Bu fiyatlar firmadan firmaya değişebildiği gibi temizliğin yapılacağı alana göre de değişmektedir. Binaların yüksekliği, cam miktarı, genişliği gibi unsurlar firmaların sizlere vereceği fiyat tekliflerini bir hayli etkileyen bir durumdur.  Aynı zamanda ekiplerde çalışacak kişi sayısı ve işin bitirilme süresi de fiyatlar üzerinde önemli etkilere sahip olacaktır. Fiyatları değerlendirirken ne kadar kısa sürede hizmet almak istediğinizi de önceden belirtmeniz gereklidir.

Dış Cephe Cam Temizleme Firmasının Özellikleri

Bir dış cephe cam temizleme firmasının özellikleri firma seçiminde büyük bir önem taşımaktadır. Çalışacağınız firmanın her şeyden önemlisi tecrübeli ve yeterli sayıda personeli olmalıdır. Yalnızca bununla da kalmayıp personellerinin her eğitimi almış olmasına dikkat edilmelidir. Firmalar kurumsal dış cephe temizlik hizmeti vermeli ve her türlü hizmet karşısında sizlere güvencesini de sunabilmelidir. Firma çalışanlarının sertifikalı olmalı, her cam temizleme yöntemine vakıf olmalıdır.

Dış cephe temizliği işlemleri yapılırken kişilerin dikkat etmesi gereken konular arasında ekipmanlar ve solüsyonlar da bulunuyor. Mutlaka bu ürünlerin kalitesinin sorgulanması ve çevreye zarar vermeyecek ürünler olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Çevreye ve insan sağlığına zararlı olan ürünlerin kullanılmamasına dikkat edilmelidir.

Firmalar aynı zamanda bu hizmetleri verirken iş güvenliği konularına da dikkat etmelidir. İş güvenliği konusunda personeller, firmalar ve bina sahipleri üzerilerine düşen görevleri yerine getirmek durumundadırlar. Hem çalışanların hem de çevredekilerin hayatını riske atacak tüm durumlardan kaçınılması gerekir ve bunun için de güvenlik önlemlerinin alınarak temizlik işleminin yapılmasına özen gösterilmelidir.

dış cephe temizliği

Dış Cephe Temizleme

Profesyonel Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi profesyonel Dış Cephe Temizleme hizmeti, tüm dış cepheniz, ışıklıklarınızı ve cam panellerinizi her seferinde ter temiz bir şekilde parlak bırakacaktır.

Güneş parlarken, ışığın evinize veya iş yerinize girmesini istersiniz. Ama kirli pencereleriniz varsa, olması gerektiği kadar ışık alamayacaksınız. Pencerelerinizin lekesiz ve çizgisiz bir parlaklık almasını sağlayan en son ekip ve ekipmanları kullanıyoruz ve  son teknoloji sepetli vinçler en zorlu pencerelere bile ulaşmamızı sağlıyor. Pencerelerinizi, dış cephenizi ve dış cephe camlarınızı Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi tarafından profesyonelce temizlediğinizde, eviniz ve iş yeriniz olduğundan çok daha gösterişli görünücektir.

IMG 8799 768x1024 - Dış Cephe Temizleme
Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Cam Temizleme Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi  dış cephe temizleme merkezimizde. Organize, üniformalı teknisyenlerimizin firmanıza geldiğini gördüğünüzde, firmanızın yüksek eğitimli profesyonellerin elinde itina ile temizlendiğini göreceksiniz. Dış cephenize nasıl davranacağımızı biliyoruz, size temiz, berrak dış cephe bırakacağız. En iyisini sadece bir periyodik dış cephe temizliği hizmetinde sunacağız.

WhatsApp Image 2019 12 30 at 14.18.382 - Dış Cephe Temizleme
Dış Cephe Temizliği

Neden Dış Cephe Temizleme Hizmeti Kullanılmalı?

Dış Cephe yapı malzemeleri ucuz değildir, bu yüzden çok sık yapmak zorunda olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Emin olmak ister misiniz? Öyleyse tek çözümün düzenli temizlikte olduğunu unutmayınız!

Cam gözeneklidir, bu nedenle zamanla biriken kirler yüzeyi parçalamaya başlar. Sorun kışın daha da kötüleşir, ancak yılın herhangi bir zamanındada olabilir. En sık soruna neden olan maddeler sert mineraller, oksidasyon, asit yağmuru, deniz spreyi, boyadan oluşan sprey kalıntılar vb. Pencerelerinizi temiz ve kirleticilerden uzak tutmak istiyorsanız Dış Cephe cam temizliği hizmetini yıllık düzenli şekilde almanız gerekmektedir.

Hizmetimiz, dış cephenizin bakımını kolaylaştırır. Sepetli platformlarımız, ulaşılması zor camlara ulaşmak için iş güvenlik risklerini göz önüne almamanız anlamına gelir. Profesyonel teknik personellerimiz, son sistem ekipmanlarımız dış cephe temizliği hizmetinde kusursuz bir hizmet sağlamamızın en önemli etkenlerindendir. Bizden bir ziyaretten sonra dış cepheniz o kadar temiz olacak ki ilk günkü gibi görünecek!

               Neden Dış Cephe Temizliği yapmanız aşağıdaki görselle açıkça anlatılmak istenmiştir.

IMG 3877 768x1024 - Dış Cephe Temizleme
Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliğinde Ekibimiz

Personellerimiz, dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, alikobant temizliği, kompozit temizliği, plaza cam temizliği, fransız bölmesi, çatı pencereleri, cam paneller, solaryumlar ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü dış cephe temizliği konusunda deneyimlidir. İçeride ve dışarıda hemen hemen her tür dış cephe kaplama malzemesini temizlemek için profesyonel ekibimiz var. Camdan, alikobanttan, kompozitten yapılmışsa, personellerimiz bunu nasıl temizleyeceğini çok iyi biliyor!

IMG 6481 1024x768 - Dış Cephe Temizleme

Dış ve İç Cam Temizliği

Personellerimiz pencerelerinizin dışını ve içini gerekli iş güvenlik önlemlerine göre temizlerler. İç pencere temizliği, dış pencere temizliğinde gösteriş ve hijyen için önemli bir ektir. Dış camlarınızı temizletir iç camlarınızı temizletmezseniz temiz durmayacaktır. Peki, dış cephenizi nasıl bu kadar temiz hale getirebiliriz? Dış cephenizi temizlemek için su ve kimyasal olarak parçalanabilir pencere temizleme solüsyonu kullanarak denenmiş ve gerçek aplikatör ve silecek yöntemini kullanıyoruz. Yağ, kir, egzoz dumanı, yağmur oksidanları gibi kir unsurlarını temizlemek için özel solisyonlar kullanıyoruz.

Cam Temizleme Yıllık Bakım Programı

Dış Cephe Temizleme bakım programınızı takip etmek için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Dış cephenizin yıl boyunca temiz kalmasını sağlamak için Dış Cephe Temizlik Şirketinin yıllık bakım programlarından yararlanmayı düşünün. Yıllık servis paketlerimiz, evinizi ve işyerinizin yıl boyunca temiz kalmasını kolaylaştırır. Randevularınızı planlamanın zamanı geldiğinde size hatırlatacağız, böylece dış cepheniz her zaman tertemiz kalacaktır.