Plazalarda dış cephe temizliği

Uygun ve Kaliteli Dış Cephe Temizliği

Uygun ve kaliteli dış cephe temizliği için şirketler arasından en uygun fiyatlı ve güvenilir bir yer tercih etmek ve bulmak zor olmaktadır. Güntem şirketinin uzun süre boyunca verdiği hizmet ve müşteri geri dönüşleri ile hem uygun fiyatlı ve güvenilir bir özelliğe sahip olduğu görülmektedir. Dış Cephe temizliği de son derece zor bir işlemdir. Özellikle çok katlı iş yerlerinde ve kötü hava koşulları ile bu cam yüzeylerin kirlenmesini kötü bir hale gelmesine neden olur. Güntem şirketinin donanımlı ve tecrübeli ekibi sayesinde dış cephe temizlik işlemi en iyi şekilde gerçekleştiriliyor.

Kaliteli Dış Cephe Temizliği

dis cephe cam temizligi fiyatları - Uygun ve Kaliteli Dış Cephe Temizliği

Uygun ve kaliteli dış cephe temizliği hizmetini  Güntem temizlik şirketi İstanbul’un birçok semtinde dış cephe temizliği hizmeti verebiliyor. Özellikle şirketlerin ve gökdelenlerin çokça bulunduğu semtlerde bu hizmete çok ihtiyaç olmaktadır. Ayrıca kış mevsiminde kar, yağmur, dolu gibi hava koşullarının etkisiyle oluşan sorunları ve daha sonrasında biriken tozlarla oluşan kirliliği temizlemek ve daha temiz bir cam yüzey elde etmek için bu hizmetten yararlanılmaktadır. Hizmet verilen semtler ise:

 • Adalar,
 • Arnavutköy,
 • Ataşehir,
 • Avcılar,
 • Bağcılar,
 • Bahçelievler,
 • Bakırköy,
 • Başakşehir,
 • Bayrampaşa,
 • Beşiktaş,
 • Beykoz,
 • Beylikdüzü,
 • Beyoğlu,
 • Büyükçekmece,
 • Çatalca,
 • Çekmeköy,
 • Esenler,
 • Esenyurt,
 • Eyüpsultan,
 • Fatih,
 • Gaziosmanpaşa,
 • Güngören,
 • Kadıköy,
 • Kağıthane,
 • Kartal,
 • Küçükçekmece,
 • Maltepe,
 • Pendik

Gibi bu bölgeler de dahil olmak üzere daha birçok semtte hizmet vermektedir. Böylece şirket daha çok müşterisine ulaşarak sektörde en iyi olma yolunda ilerlemektedir.

Uygun ve Kaliteli Dış Cephe Temizliğinde Ekibin Önemi

dis cephe cam temizligi iyi bir imaj - Uygun ve Kaliteli Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliğinde ekibin önemi son derece büyüktür. Bu temizlik işlemini gerçekleştirmeden önce anlaşılan şirketin veya firmanın uygun bir fiyatının olmasına dikkat ettikten sonra ekibine dikkat etmek gerekir. Dış cephe temizliğini gerçekleştireceğiniz işyerlerinizin dış yüzeylerini en iyi ve en doğru şekilde ve en kısa sürede yapılması herkesin dikkat ettiği bir noktadır. Bunun içinde en donanımlı ve tecrübeli bir ekibe sahip firma tercih edilmelidir. Böylece işyerlerinizin dış yüzey temizliği en iyi ve en doğru şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır.

Dış Cephe Temizliğinde Binanız İçin Önemi

Dış cephe temizliği işleminin gerçekleştirileceği yerde özelikle temizlik ve estetik açısından büyük bir öneme sahiptir. Her yerde büyük bir öneme sahip olan temizlik, binalarınızın dış cephelerinde de kirlenen yüzeylerin aksine güzel ve sağlıklı bir görüntü oluşturur. Dış cephe temizliği ile oluşan lekeler ve kirlerden kurtularak temiz ve estetik bir görüntü ile binanızın ya da işyerleriniz için en güzel görüntü elde edilir. Ayrıca dış cephe temizliğini uygun bir anda gerçekleştirmek de daha avantajlı olacaktır. Tercih ettiğiniz firma, temizlik yapma işlemini gerçekleştireceği zaman işlemin en iyi şartlar ve güvenlik önlemleri ile belirlediği çalışma koşullarını sizlerle paylaşacaktır. Böylelikle ne yağışlı bir günde ne de aşırı sıcak bir günde yapılamayacak işlemin önüne geçmek içinen iyi koşullar belirlenerek profesyonel bir ekip ile çalışılmalıdır.

Ekonomik dış cephe temizlikleri

Ekonomik Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir yardım almak isteyenler öncelikle bu konuda deneyimli hizmet sunan şirketlerden yardım alırlar. Dış cephe cam temizliği oldukça zor ve tehlikelidir. Bu nedenle şirketler bu alanda kendilerini geliştirerek daha güvenli yöntemlerle dış cephe cam temizliği yaparlar. Böylece dış cephe temizliği yapılan binalar oldukça bakımlı ve temiz görünürler.

Dış cephe temizlik hizmetlerinden yararlanmak isteyenler öncelikle temizliği yapan şirketin ekonomik yani uygun fiyatlara temizlik yapmasını isterler. Bu sebeple de firma arayışına girdiklerinde uygun fiyatlarla dış cephe temizliği yapan şirketleri tercih ederler. Firmamız İstanbul dış cephe cam temizliği konusunda oldukça uygun fiyatlarla sizlere yardımcı oluyor.

Cam Temizliğinin Önemi

Ev ve işyerlerinin dış yüzeyleri daha modern durması açısından cam ve kompozitle kaplanır. Fakat bu malzemeler olumsuz hava koşullarından çabuk eklenecekleri için kısa sürede toz ve kir tutarak kötü bir görüntü meydana gelir. Bu nedenle dış cephe temizliğini belli aralıklarla yapmak gerekir. Yüzeylerin camla kaplı olması profesyonel temizlik ihtiyacını doğurmuştur.

Çünkü sıradan insanlar dış cephe temizliğini yapamazlar. Bu sebeple teknik ve uzman ekibe ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçla birlikte ortaya temizlik şirketleri çıkmıştır. Bu şirketler dış cephe temizliği konusunda geliştirdikleri başarılı yöntemler sayesinde işlerini pratik bir şekilde yaparlar. Kurdukları platformlar ve araçlar yardımı ile çok katlı binaların temizliğini bile kısa süre içerisinde tamamlarlar.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

ekonomik fiyatlarla dis cephe cam temizligi - Ekonomik Dış Cephe Cam Temizliği
Ekonomik fiyatlarla dış cephe cam temizlikleri

Dış cephe cam temizliği yaptırmak isteyenlerin öncelikle bu konuda referans sahibi bir firma seçmeleri gerekir. Kaliteli firmalar her zaman kaliteli temizlik anlayışı ile hareket edeceklerinden dolayı ortaya etkili işler çıkar. Bu firmalar dış cephe cam temizliğine geçmeden önce çevre güvenliğini sağlayarak hem personelin sağlığını hem de insanların sağlığını tehdit edecek unsurları ortadan kaldırırlar.

Çalışan personel temizlik sırasında emniyet kemeri takarak kendi can güvenliği sağlar. Binanın çok katlı olması doğrultusunda şirketler vinç, platform, dağcı sistem ya da sepetli vinç yardımı ile temizliği yapar. Dış cephenin cam olması kullanılacak ürünlerin cam yüzeylere uygun olmasını gerektirir. Bu nedenle uygun malzemeler ile son derece temiz cam temizliği yapılır.

Cam Temizliğinde Güvenlik Önlemleri

Çok katlı binaların dış yüzeyinde daha modern durması açısından cam ve kompozit yapı malzemesinin tercih edilmesi beraberinde temizlik hizmetlerini zorunlu kılıyor. Firmamız cam yüzeylerin temizliğinde aldığı güvenlik önlemleri doğrultusunda öncelikle çalışan personelin can güvenliğini sağlar.

Ardından yaptığı çevre incelemesi doğrultusunda çevrede bulunan insanların ve araçların da güvenlik önlemlerini alarak yaşanabilecek herhangi bir tehlike karşısında tüm tedbirleri alır. Dış cephe temizliği uzman firmalar tarafından yapılmadığı takdirde büyük tehlikelere yol açabilir. Dış cephe temizliği oldukça zor ve meşakkatli bir çalışmadır. Bu konuda her zaman profesyonel hizmet sunan firmamızdan yardım almanız sizin için önemlidir.

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış cephe temizlik fiyatları her geçen yıl farklılık gösteriyor. Kullanılan malzemeleri fiyatlarının artmasıyla beraber dış cephe temizlik fiyatları da paralel olarak artış gösteriyor. İşyerleri ve plazalar için dış cephe temizliği büyük öneme sahiptir. Bu sebeple sürekli dış cephe temizliği yaptırmak zorundalar.

Dış cephe temizlik fiyatları firmalar tarafından farklı şekillerde belirleniyor. Firmamız dış cephe temizliği yaparken öncelikle temizlenecek alanın yüz ölçümünü göz önünde bulundurur. Ardından kullandığı kaliteli malzemeler ve yüksek teknolojiye sahip araçlar yardımıyla temizlik işlemini yerine getirir. Çalışan personel sayısı da fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir.

Güvenilir Firma Seçimi

Binaların dış yüzeyinde kullanılan cam ve kompozit malzemelerin her geçen gün yaygınlaşması temizlik hizmetlerini de zorunlu kılıyor. Bu nedenle dış cephe temizliği konusunda güvenilir firma seçimi oldukça önemlidir.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmalar işlerini en başarılı şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin önemserler. Bu sebeple firmamız güncel gelişmeler ışığında tüm teknolojik ürünleri bünyesinde barındırarak uzman ekibi ile sizlere yardımcı olmaya çalışır.

Dış yüzeyi temizliğinde kullandığımız doğa dostu temizlik ürünleri ve en iyi malzemeler yardımı ile binaların girinti ve çıkıntı tüm alanlarını etkili bir şekilde temizliyoruz. İstanbul dış cephe temizliği konusunda firmamızla iletişime geçerek her türlü yardımı alabilirsiniz.