Dış Cephe temizliği için bizi tercih ettiğinizde makineler, kimyasal çözücüler ve sepetli platformlar gibi gerekli olan tüm ekipmanlar Dış Cephe Cam Temizliği firmamız tarafından hizmetinize sunulur.

Kullanılacak malzemeler firmamız yetkilileri tarafından personellerimize gerekli eğitimler verildikten sonra kullandırılmaktadır.

Ücretsiz keşif sonrasında sizlere sunulan fiyat teklifi tarafınızdan onaylandıktan sonra artı ücret yada herhangi bir hizmet almanıza gerek kalmayacaktır.

Personellerimiz Dış Cephe Cam Temizliği esnasında; Cam Temizliği, Kompozit Temizliği, Alikobant Temizliği ve derz dolgularının temizliği gibi bütün unsurları özel kir ve katran giderici kimyasallar ile detaylı şekilde titizlikle temizlemektedir.

Dış Cephe Cam Temizlik hizmetimiz mesken durumuna göre; Plaza Cam Temizliği , Yüksek Katlı Binaların Cam Temizliği , İnşaat Sonrası Dış Cephe temizliği ve Dış Cephe Temizliği olmak üzere birkaç çeşittir. Ayrıca inşaat sonrası dış cephe temizliği, dağcı ile cephe temizliği hizmetleri de alabilirsiniz.

IMG 6965 768x1024 - Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Dış Cephe Temizlik Firmaları tarafından uygulanan hizmet politikasının bazı özelliklerinden sizler için bahsetmek isteriz;

Dış Cephe yapı malzemeleri zamanla oluşan hava kirliliği ve egzoz dumanları katranları ile kötü bir görünümün yanı sıra binanın gösterişini sarsmaktadır. Firmaların çoğunda çalışma ofisleri ve çalışanlar bulunmaktadır. Camların kirli ve kötü görüntüsü çalışma motivasyonunu düşürdüğü gibi güneş ışığını da kesmektedir bu durum çalışanların sağlığı ve çalışma motivasyonu için oldukça önemlidir.

Dış Cephe Temizliği bu yüzden çok önemlidir. Firmanızın müşteriler tarafından kötü görünmesini istemezsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketlerinin içerisinden bizi bulmak.

10 Adımda Dış Cephe Cam Temizliğinizi Yaptırın !

  1. İnternet sitemiz üzerinden talep oluşturabilir yada ücretsiz keşif ve demo için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz,
  2. Firmamızla iletişime geçtikten sonra ücretsiz keşif ve demo yapmak için randevu alınız.
  3. Keşif personellerimiz binanıza gelerek dış cephenizin demo için gerekli analizlerini yaparlar ve binadan ayrılırlar ( uygun görüldüğü taktirde bu işlem görsel gönderilmek şartı ile de yapılmaktadır),
  4. Demo için oluşturulan randevu günü ve saatinde personellerimiz dış cephenizin bir bölümünde oluşan kir, yağ ve yağmur oksidanlarını temizlemek üzere uygulama yaparlar.
  5. Demo uygulaması yapıldıktan sonra sizlere öncesi-sonrası temizlik durumunun analizi gösterilir,
  6. Uygun gördüyseniz ve çalışma tarafınızca beğenildi ise fiyatlandırma birimimiz sizlere fiyat çalışması yaparak teklif metnimizi sunarlar,
  7. Fiyat teklifi onaylandıktan sonra varsa iş güvenlik uzmanınız ile iletişime geçilir ve kurumunuza ait iş güvenlik tedbirleri ve istenilen evraklar görüşülür,
  8. Personellerimizin iş güvenlik eğitim evrakları ve yüksekte çalışma belgeleri tarafınıza iletilir,
  9. Firmamız tarafından düzenlenen iş sözleşmesi tarafınıza ulaştırılır ve karşılıklı imzalanmak üzere işle alınır,
  10. Bütün işlemler bittikten sonra belirlenen iş gününde personellerimiz binanıza gelerek Dış Cephe Temizlik Hizmetinizi sunarlar.