Plaza Cam Temizliği

Dış Cephe Temizlik Şirketi İstanbul merkezli profesyonel bir Plaza Cam Temizliği yüklenicisidir. 13 yıldan fazla bir süredir, konutlar, daireler, kınamak ve konakların yanı sıra İstanbul bölgesindeki Plazalar ve Yüksek Katlı Bina Temizliği için olağanüstü bir Plaza Cam Temizliği hizmeti sunuyoruz.

Dış cephenizin ne kadar kirli olduğuna bakılmaksızın, Plaza Cam Temizliği ekibimiz onları güzelleştirebilir ve pırıl pırıl temizleyebilir. Detaylara büyük önem vererek, içeride çalışırken temiz ayakkabı kapakları kullandığınızdan, zemini, halıyı ve mobilyalarınızı korumak için pencerelerin altında emici bir bez kullandığınızdan ve mükemmel temiz pencereler dışında iz bırakmadığımızdan emin oluruz.

Bizim için çok küçük veya çok büyük bir iş yok. Aslında, çok katlı binaya hizmet veren ayrı bir Dış Cephe Temizliği şubemiz var. Böyle bir deneyimle, yüksek, zorlu ve mimari binalar ve evler üzerinde tam bir güven duyuyoruz.

Ayrıca, camda sert su veya başka lekeler olması durumunda, pencerelerinizi mükemmel bir şekilde temiz bırakarak bunları temizlemek için eğitilmiş ve donatılmıştır ( Dış Cephe Cam Temizliği sayfamıza bakın)

Dış Cam Temizlik Şirketi tamamen sigortalıdır ve her proje için iyi hazırlanmıştır. Deneyiminizi kolay ve basit hale getiren mükemmel müşteri memnuniyetini sunmak için çalışıyoruz. Genellikle, tahmininizi 5 dakika içinde bir telefon üzerinden alabilir, hizmeti uygun gün ve saatte planlayabilir ve iş tamamlandığında kredi kartları, çekler veya nakitle ödeme yapabilirsiniz.

WhatsApp Image 2019 12 30 at 14.24.035 - Plaza Cam Temizliği
Plaza Cam Temizliği

Çalışma saatleri içinde bize her zaman ulaşabilirsiniz, herhangi bir sorunuz varsa, geri arama yapmak için saat beklemenize veya “seçenekler” den geçmenize gerek yoktur.

 

Yüksek kaliteli hizmet ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz

  • SONUÇLARDAN KESİNLİKLE MEMNUN OLANA KADAR AYRILMAYACAĞIZ.
  • DAHA SONRA HERHANGİ BİR ENDİŞENİZ VARSA, BUNLARI HIZLI BİR ŞEKİLDE DÜZELTMEK İÇİN GERİ GELECEĞİZ.
  • YALNIZCA İŞ % 100 TAMAMLANDIĞINDA ÖDEME YAPARSINIZ

IMG 8093 768x1024 - Plaza Cam Temizliği
Plaza Cam Temizliği

IMG 8090 768x1024 - Plaza Cam Temizliği
Plaza Cam Temizliği