Bağcılar temizlik şirketi çalışmaları

Bağcılar Temizlik Şirketi

Binaların iç temizliği kadar dış temizliği de önemlidir. Günümüzde yüksek binaları çevremizde daha fazla görmeye başlıyoruz. Bu binalara dikkat ederseniz genellikle dış yüzeylerinin cam ile kaplı olduğunu görürsünüz. Cam yüzeyler binaların daha şık görünmesini sağlıyor. Cam yüzeylerin yüksek katlı binalarda bu kadar yoğun kullanılması cam yüzeylerin temizliğini ön plana çıkarıyor. Bağcılar temizlik şirketi olarak tüm bu temizlik hizmetlerini güvenli ve profesyonel bir ekiple siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Günlük hayatta temizlik işlemi oldukça ön planda yer almaktadır. Bunun için ise haftanın 7 günü temizlik işlemi hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca vardiyalı saatler içerisinde çalışan işletmeler için tam zamanlı ve vardiya saatlerine uygun bir biçimde çalışma hizmeti verilir. Bu tarz yapılan temizlik işleri için Bağcılar temizlik şirketi sizler için beğeneceğiniz ve memnun kalacağınız bir temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Ev Temizliği Nasıl Olmalı?

Temizlik konusunda en hassas davranılması gereken yerlerden birisi evdir. Bunun için ise evin temizliğini ve hijyenini sağlamak çok önemlidir. Ev temizliği yapılacak yerin temizlik sistemi genelde periyodik olarak yapılmaktadır. Genellikle rutin olarak temizlik yaptığımız ev ortamında kirlilik düzeyi oldukça az olabilmektedir. Çünkü yapılan temizlik periyodik bir şekilde yapıldığı için ev pırıl pırıl ve hijyen açısından ferah kalmaktadır.

Cam yüzeylerin iç ve dış olarak temizlenmesi, çerçeve kısımlarının silinmesi, duvarda bulunan aksesuarların temizliği, priz ve peteklerin silinmesi, aydınlatma sistemlerinin temizliği, fayans ve derz aralarının temizlenip hijyenik olması gerekir. Mutfak dolap içlerindeki eşyaların kaldırılarak silinmesi ve tekrardan aynı şekilde yerleştirilmesi, ev ortamındaki bütün mobilya eşyaların ve elektronik olan eşyaların hassas bir şekilde  temizlenmesi, teras, balkon ve yıkanıp, silinebilecek yerlerin temizlenmesi, mermer ve parke gibi zeminlerin silinmesi veya yıkanması temizlik işlemi bittikten sonra ise ev ortamını dezenfekte etmek gerekmektedir. Yapılan bu gerekli hizmetler en hassas ve özenli bir şekilde uygulanmaktadır.

Ev Temizliğinde Dikkat Edilecek Durumlar

Temizlik yaptırmak için en önce ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği ve villa temizliği gibi hizmet alınacak şirketin güvenilir olması gerekmektedir. Bağcılar temizlik şirketi açısından firma çalışanı olarak temizlik personellerini ayarlamanız en önemli husus olmaktadır. Çünkü temizlik yapılacak yerler için oluşabilecek herhangi bir sorunun çözümü tamamen güvenilir ev, inşaat, ofis ve villa temizlik şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Bu konuda tecrübeli ve sigortalı kişilere şirket tarafından ulaşmanız oldukça mümkündür.

Ofis Temizliği Nasıl Olmalı

Günlük hayatta ev ortamı kadar ofis temizliği de oldukça önemlidir. Çünkü en çok vakit geçirilen yer ofis ortamlarıdır. Bu yüzden insanların hijyenik bir ortamda  ve temiz alanlarda çalışması çok önemli bir etkendir. Periyodik olarak Bağcılar temizlik şirketi ile yapılan temizlik aşaması müşteriler için memnuniyet gerektirmektedir. Belirli başlı ofisler için temizlik genel olarak bir kaç günde yapılmaktadır.

Ofis temizliği aynı zamanda ekonomik avantaj sağlanmaktadır. Her gün temizlik aşamasında kokuyu ortadan kaldırmak için çöplerin temizlenmesi en büyük husustur. Çöp kutularının temiz olması ve çöp poşetinin değişmesi her zaman zorunlu bir haldedir. Ofis ortamında bulunan bütün eşyaların düzenli bir şekilde tozunun alınması oldukça önemli bir konudur.

Ofis Temizliği Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

Ofis temizliği için genellikle her yer için ayrı bir bez kullanılmaktadır. Özellikle telefon temizliği için alkol bazlı kimyasal bir bez ile temizlenmesi gerekmektedir. Çöp poşetleri değiştirilmeli ve çöpleri sızdırmamalı, ofis ortamında ve masa üstünde bulunan hiç bir eşyanın ve evrakların yer değiştirmemesi, temizlik sırasında maske ve eldiven olması. Hem sağlık açısından hem de mikropların bulaşmasını önlemek için kullanılmaktadır.  Ofis temizliği için eksik olan şeylerin tamamlanması dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardır.

Villa Temizliği Aşaması

Villa temizliği sırasında dikkat edilen en önemli husus villa ortamında bulunan eşyaların temizliğini düzenli ve özenli bir şekilde yapmaktır. Villa temizliği yapılacağı zaman büyük bir alan olması sebebi ile bir kaç personel görevlendirilmektedir. Villa temizliği yaptırmayı düşündüğünüz takdirde en az 2 gün öncesinde firmayı aramanız gerekmektedir. Daha büyük ev ortamları Dublex ve triplex için özel fiyatlar uygulanmaktadır. Ayrıca bahçe  içi düzeni ve bulunan havuz temizliği için firmadan destek alabilirsiniz.

İnşaat Temizliği Nasıl Olmalı

Günümüzde inşaat sektörü oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Bu nedenle temizlik şirketlerine fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenden dolayı inşaat temizliği iki aşamada yapılmaktadır. İnşaat sonrası yapılan kaba temizlik inşaat, okul, alışveriş merkezleri ve konutlar için genel olarak  temizlik şirketlerinden yardım alınmaktadır. İnşaat sonrası ince temizlik ise; detaylı bir şekilde ve özenli bir işçilik gerektirdiği için hem seçilen temizlik ürünleri, hem de kimyasal ürünler daha özenli ve dikkatli seçilmelidir. Firmamız bu hizmetleri en hassas bir şekilde sağlamaktadır.

Binalardaki Cam Yüzeyler Nasıl Temizleniyor?

dis cephe cam temizligi vinc 360° - Bağcılar Temizlik Şirketi
Bağcılar temizlik şirketi

Binaların cam yüzeyleri aynı zamanda en çabuk kirlenen kısımlarıdır. Bunun nedeni rüzgâr, kar ya da yağmur gibi dış şartların ilk etki ettiği kısımlar cam dış yüzeylerdir. Dış cam yüzeylerin çabuk kirlenmesi, dış cephe cam temizliğini önemli hale getiriyor. Bu amaçla kurulmuş çok sayıda firmaya rastlamak mümkündür.

Bağcılar dış cephe cam temizliği alanında hizmet veren firmamız, dış cephe cam yüzeylerin temizliğinde gereken çalışmaları yerine getiriyor. Özellikle çok katlı binalarda cam yüzeylere erişmek zor olduğundan bu zorlukları aşmak için sofistike çözümler gerekiyor. Firmamız yüksek cam yüzeylerin temizliğini itina ile yerine getiriyor.

Dış Cephe Cam Yüzeyler Ne Zaman Temizlenir?

dis cephe cam temizligi - Bağcılar Temizlik Şirketi
Bağcılar temizlik firması

Dış cephe cam yüzeylerinin temizlenmesi için belirli bir zaman dilimi bulunmuyor. Fakat binaların cam yüzeyleri de binanın bir parçası olduğundan periyodik zaman dilimlerinde binaların dış cephelerinin temizlenmesi önem arz eder. Böylelikle bina ömrünün artması kadar, cam yüzeylerin aşınmaya karşı dirençli olması da sağlanabilir. Ayrıca yılbaşı bayram günleri gibi önemli günler öncesinde de bazı dış cam yüzeylerinin temizlendiği görülmektedir.

Bağcılar temizlik şirketi olarak alanında profesyonelce hizmet veren kuruluşumuz cam yüzeylerin en az aşınma ile karşılaşmasını sağlıyor. Binaların uzun ömürlü olması, cam yüzeylerin dış etkenlerden en az etkilenmesi için dış cephe işlemlerini itina ile yerine getiren firmamız, alanında önde gelen temizlik firmalarından birisidir.

Bağcılar Temizlik Şirketi Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetleri

Dış cephe cam temizliğinde dikkat edilen birçok ayrıntı vardır. Kullanılacak ekipmanlardan, kimyasal temizleyicilere, binanın yüksekliğinden, cam yüzeylerin yıpranmasına birçok ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bu ayrıntılar maddeler halinde listelenirse;

  • Kullanılacak ekipmanlar
  • Kimyasal temizleyiciler
  • Cam yüzeyler üzerindeki kir miktarı
  • Cam yüzeyindeki önceden kalan yapışkan, etiket gibi kazınması gerekenler
  • Binanın yüksekliği
  • Cam yüzeyindeki girinti ve çıkıntılar

Gibi bir liste ile karşılaşılır.

Bağcılar temizlik şirketi olarak sizlere en iyi temizlik hizmetini sunmak için tüm ayrıntıları teker teker not ediyoruz. Ön hazırlık aşamasında yapılacak iş ve işlemleri müşterilerimiz ile paylaşarak müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Cephe cam temizliğinde ayrıntılar önemli olduğundan iş planımızı bu ayrıntılara göre düzenliyoruz. Paydaşlarımız olan müşterilerimiz ile temizlik planı dâhilinde yol haritamızı paylaşıyoruz.

Ne Tür Mekânlarda Çalışıyoruz?

Dış cephe cam temizliği denilince birçok farklı yapının cam yüzeyleri akla geliyor. Örneğin AVM’lerin camla kaplı dış yüzeyleri rutin olarak temizlenmesi gereken kısımlar arasında. Bunun yanında dış yüzeyi cam ile kaplı oteller, çok katlı iş merkezleri, stadyum ve kapalı spor salonu gibi yapılarda bulunan cam yüzeyler cam temizliği ihtiyacı olan meskenler arasında

Bağcılar temizlik şirketi olarak hizmetlerimiz kapsamında farklı türden dış cephe cam yüzeylerinin temizliğinde hizmet veriyoruz. Birçok farklı mekânda yaptığımız işin kalitesi ve kalıcılığı ile imzamız bulunuyor. Özellikle son zamanlarda cam yüzeylerin temizliği konusunda yoğun bir talep bulunmaktadır. Firmamız bu talebi karşılamak için sizlere hizmet veriyor.

Bağcılar Temizlik Şirketi Olarak Farklı Mekanlara Özel Çözümler Üretiyoruz

Profesyonel ekibimiz her türlü binanın dış cephe cam temizliği ile ilgili hizmet veriyor. Cam temizliğinde kalite ve uzun vadeli çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Binalarınızın uzun ömürlü olması ve müşteri odaklı çözümler istiyorsanız bizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır. Cam yüzeylerin hassasiyet gerektiren temizlik aşamalarında doğaya zarar vermeyen temizleyiciler ile inatçı lekeleri ortadan kaldırıyoruz. Cam yüzeylerin aşınmadan temizlenmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Gerek periyodik bakım hizmetleri gerekse de müşterinin dilediği zamanda da cam yüzeyleri itina ile temizliyoruz.

Bağcılar semtinde ihtiyaç duyulan bina dış cephe cam temizliği denilince ilk akla gelen temizlik firmalarından biriyiz. Mutlu müşterilerimiz ve ışıldayan binalarımız işimize gösterdiğimiz özenin bir neticesidir. Sizler de uzun süre temiz kalan cam yüzeyler istiyorsanız, cam yüzeylerin dış etkenlerden en az etkilenmesini istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir