Başakşehir temizlik firması

Başakşehir Temizlik Şirketi

Temizlik firmalarını iş alanları gün geçtikçe çeşitlilik gösteriyor. Özellikle büyük şehirlerde temizlik ile ilgili çok çeşitli ihtiyaçlar söz konusu oluyor. Özellikle çok katlı dış yüzeyi cam ile kaplı binaların dış yüzey temizliğinde temizlik firmaları devreye giriyor. Profesyonel dağcıların ekibe dâhil olduğu temizlik firmaları çok yüksek binaların dış cephelerini itina ile temizliyor. Başakşehir temizlik şirketi denince ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Bu ünümüzü işimizi titizlikle ve profesyonelce yapmamıza borçluyuz.

Başakşehir Temizlik Şirketi Olarak Amacımız

En büyük idealimiz müşterilerimizin memnuniyetini en tepeye taşımaktır. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini önceden belirleyerek bu istekleri eksiksiz olarak karşılamayı hedeflemekteyiz. Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek edindiğimiz bilgilerle ekipmanlarımızı yenileyerek daha iyi hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle, müşterilerimizin iş kalitelerini en yükseğe çıkarmaktayız.

Müşterilerimizden gelen geri dönüşlerle öneri ve eleştirilere açık olduğumuzu göstererek bu geri dönüşler sayesinde eksiklerimizi zaman kaybetmeden gidermekteyiz. Yani ekip olarak bütün enerjimizi müşterilerimize en yüksek değeri katmaya harcamaktayız. Kötü sonlardan kaçınarak şirketimizin kalitesini sürekli olarak artırarak devamlılığı sağlamak için çabalamaktayız. Gelişen çağın getirdiği yenilikler doğrultusunda ekip arkadaşlarımızla kendimizi sürekli eğiterek geliştirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde yapmamız gerekenleri anlık değil köklü çözümler üretecek şekilde etkili ve hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Çözüm getirilen alanlara bu alanların farklılıklarına göre yeni fikirler geliştirmekteyiz. İşlemlerimizin sonrasında iş takibini bırakmadan etkili bir şekilde hizmet sonrası desteği doğru olarak vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımızla ve müşterilerimizle iletişimlerimizi hızlı ve sonuç odaklı gerçekleştirmekteyiz. Amacımız sadece iş almak değil verdiğimiz hizmeti en iyi ve doğru şekilde kurallar uygun şekilde yerine getirmektir.

Hem çalışma arkadaşlarımız hem de müşterilerimizle ilişkilerimizde en büyük önceliğimiz dürüstlüktür. Başakşehir temizlik şirketi olarak şunu iyi biliyoruz; bulunduğumuz sektörde doğru adımlarla ilerleyebilmemiz için ekip arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin güvenini kazanmalıyız. Bu güveni titiz çalışmalarımız sayesinde kazandık ve sürdürmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Başakşehir’de Verdiğimiz Temizlik Hizmetleri

Faaliyet alanlarımız; ev, büro, bankalar, apart ve yurtların temizlikleri, inşaat sonrası temizlikler, okul ve resmi kurum temizlikleri, apartman boşluğu temizliği Ofis temizliği, banka temizliği, işyeri temizliği, plaza temizliği, fabrika temizliği, alışveriş merkezi temizliği, koltuk temizliği ve daha fazla alanlar için ilk olarak hizmet kalitesine ve ekip çalışmasına ağırlık vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız malzeme ve ekipman standartlara uygun olarak 1.kalite seçilmektedir. Haftanın yedi günü, müşterilerimizin hepsi bizim için değerlidir anlayışı ile herkese aynı fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.

Ekip ve Müşteri ilişkileri

Başakşehir temizlik şirketi verdiğimiz hizmetlerin tesliminde ve hizmet sonrası desteğinde sorumluluğumuzun fazla olduğunun farkındayız. Bunun sonucunda hizmetlerin yerine getirilmesi sorumluluğun ilk ve en önemli önceliği olmaktadır. Müşterilerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile iletişimimiz her zaman açık, kesin ve saygılıdır.

Çalışma arkadaşlarımıza ve müşterilerimize değer verir, saygılı davranır ve bunun bir sonucu olarak da onlardan gelen geri dönüşleri dinleriz. Müşterilerimizi ne kadar memnun tutarsak yanlarında o kadar çok yeni müşteri getireceklerdir. Çalışma arkadaşlarımızın memnuniyeti sonucu da daha iyi hizmet vereceklerdir.

Bunun için ekip ve müşteri memnuniyetini hep üst seviyede tutmaya çalışmaktayız. Başakşehir temizlik şirketi olarak ekip çalışmasını benimsiyoruz. Farklı düşüncelerin, en üst seviyeye ulaşma yolunda bizlere değer kattığını düşünüyoruz. Ekip çalışmasını sadece şirket içi çalışanlar açısından değil gerekli olduğunda müşterilerimizle de ekip çalışmalarına girmekteyiz.

Sektördeki gelişmeleri takip ederek gelişmeleri hizmetlerimize yansıtarak müşterilerimize sunuyoruz. Donanımlarımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştirerek yenilemekteyiz. Sektördeki en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti için çalışkan iş arkadaşlarımızla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz çalışma prensibimiz sayesinde ihtiyaçlarını tek merkezden kolay, güvenli ve ekonomik bir şekilde karşılamış olmaktadır.

Kendine has hizmet ve çözüm odaklı sonuç anlayışımızla, tüm İstanbul ve iş hayatı tarafından tercih edilmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızın bir sonucu olarak sektördeki firmalar içinde sıyrılarak temizlik alanında Türkiye’de öncü firmalardan biri olmayı başardık. Yaptığımız temizlikler sonucunda sağladığımız çözümler ile birinciliği yakalamış durumdayız. Hizmetlerimiz, verdiğimiz hizmetlerin sonucu, güvenilirlik ve iş ahlakımız ile bulunduğumuz sektöre, değerli müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza değer katan bir kurum olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Başakşehir Temizlik Şirketi Yüksek Binalar ve Sorunlar

Büyükşehirlerde mevcut sıkışık nüfus birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Her şeyden önce çok sayıda insanın bir arada yaşaması için çeşitli çözümler üretilmiştir. Dikey mimari olarak adlandırılan çok katlı binaların şehirleşme ile birlikte artması şehirlerde oluşan nüfus sorununa bir çözüm olarak ortaya çıktığı söylenebilir. Tabii ki çözümler sorunları da beraberinde getiriyor.

Başakşehir temizlik şirketi olarak dikey mimari sonucunda ortaya çıkan sorunlara çözüm üretiyoruz. Özellikle günümüzde çok katlı binaların dış cephelerinin temizlenmesi hem tehlikeli hem de uzmanlık gerektiren bir alan olarak görülüyor. Bu nedenle firmamız gerekli güvenlik önlemlerin alarak uzman personeli ile dış cephe cam temizliği hizmeti sunuyor.

Dış Cephe Cam Temizliği Kapsamında Hangi İşler Yapılıyor?

Dış cephe cam temizliği hizmetleri kapsamında öncelikle binanın dış yüzeyinin istenilen temizlikte olması hedefleniyor. Sonuçta binayı gösteren dış kısmıdır. Bu nedenle firmalar bu yönde hizmet veriyor. Dış cephe cam temizliği daha fazla alanı kapsıyor. Dış yüzeylerin temizlenmesi, gerekli ekipmanların temini, kullanılacak temizlik malzemesinin temini gibi aşamalar temizlik aşamalarını oluşturuyor.

Başakşehir dış cephe cam temizliği denilince ilk akla gelen önde firmalardan olan firmamız alanında yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmetler sunuyor. Müşterilerinin istek ve taleplerine göre değişen şartlarda çözümler üreten firmamız kaliteyi önceleyen bir anlayışla hizmet veriyor.

Dış Cephe Cam Yüzeyler Neden Kirleniyor?

Dış cephe kaplamalar binayı dış etkenlerden koruma vazifesine sahip yapı elemanlarıdır. Bu nedenle de dış cephe cam yüzeylerin temizliği de binanın dış etkenlerden korunması açısından önem taşıyor. Yağmur, kar ya da rüzgâr gibi dış etmenlerin binaları etkilediği bir gerçektir. Bu nedenle cam yüzeylerin temizlenmesi gerekiyor.

Dış cephede yer alan cam yüzeyler dış etkenler nedeni ile kirleniyor. Tabii ki dış etkenler sadece camın kirlenmesine değil aynı zamanda cam yüzeylerin yıpranmasına da sebep oluyor. Aynı zamanda toz zerrecikleri cam yüzeyler üzerinde zamanla birikerek kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden oluyor.

Günümüzde dış cephe cam yüzeyi temizliği alanında hizmet veren çok sayıda firma var. Başakşehir dış cephe temizliği firmamız da bu alanda faaliyet gösteren bir firma. Firmamız dış etkenler nedeni ile yıpranan ve kirlenen dış yüzeylerin temizliğini üstleniyor.  Firmamızın sunduğu hizmetler sayesinde cam yüzeylerin yıpranması en aza indirilmiş oluyor.

Dış Cephe Cam Yüzey Temizliğinde Tecrübeli Başakşehir Temizlik Şirketi

dis cephe cam temizligi iyi bir imaj - Başakşehir Temizlik Şirketi
Başakşehir temizlik şirketi

Dış cephe cam temizliği yaptırmanın çeşitli nedenleri var. Bunları maddeler halinde sıralamak mümkündür.

  • Binanın daha estetik bir görünüme kavuşması
  • Cam yüzeylerin kir nedeni ile yıpranmasının önüne geçilmesi
  • Cam yüzeylerde var olan kirlerin ve yapışkan malzemenin ortadan kaldırılması
  • Cam yüzeylerin periyodik olarak temizlenmesi ile cam yüzeyin kullanım ömrünün uzatılması

Maddeler halinde verdiğimiz bu hususlar aslında bina sahiplerinin cam yüzeyleri neden temizletmesi gerektiğine verilmiş iyi bir cevap. Bina cam yüzeylerine yapılan temizlik ameliyesi aynı zamanda binaya yatırım yapmak demektir.

Başakşehir temizlik şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı vadediyoruz. Binanızın kullanım ömrünün uzatılması, gerektiğinde bina dış cephesini kaplayan cam yüzeylerin uygu ekipmanla temizlenmesi hizmetlerimiz arasında. Firmamızı tercih ederek cam yüzeylerin daha az yıpranmasını sağlayabilirsiniz.                

İşinde Uzman Başakşehir Temizlik Şirketi

dis cephe cam temizligi nasil yapilir - Başakşehir Temizlik Şirketi
Başakşehir temizlik şirketi çalışmaları

Temizlik firmamız müşterilerin beklentilerini karşılamak adına elinden gelen en iyi hizmeti vermektedir. Sizler de yüksek yapılarda dış cepheyi süsleyen cam malzemesinin uzun ömürlü ve temiz olmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Gerek profesyonel ekibimiz gerekse de kullandığımız ekipman ve temizleyiciler olmak üzere firmamız sizler için en iyisini hayata geçiriyor. Cam yüzeyler sizin için önemli ise bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Başakşehir muhitinde hizmet veren temizlik firmamız cam yüzey temizliğine ihtiyaç duyan müşterilerin taleplerini geri çevirmiyor. Sizler de gerek dönemsel cam yüzey temizliği gerekse de istenilen zamanda cam yüzey temizliği edinmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir