dis-cehpe-cam-temizligi-neye-gore-fiyatlandirilir-1

Dış Cephe Cam Temizliği Neye Göre Fiyatlandırılır?

Dış cephe cam temizliği neye göre fiyatlandırılır, sorusunun yanıtı bina sahipleri tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Bir dizi farklı faktöre göre belirlenen dış cephe temizliği fiyatları ile ilgili genel olarak nelere dikkat edildiğini bu içeriğimizde paylaşacağız. Diğer içeriklerimize de göz atarak dış cephe temizliği konusunda merak ettiğiniz her bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği Neye Göre Fiyatlandırılır? – Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Bir bina sahibi dış cephe temizliği veya dış cephe cam temizliği konusunda hizmet aldığı zaman ilk olarak bölgeye ekspertiz gönderilir. Uzman kişi yapılacak olan temizlik sürecinde hem neler yapılacağını planlar hem de iş yüküne göre fiyatlandırmanın nasıl olması gerektiğini belirler. Ardından fiyat teklifini bina sahibine iletir. Bina sahibinin fiyat teklifi ve işlem sürecinin nasıl olacağı ile ilgili her durum kendisine uygun gelirse anlaşma sağlanıp temizlik işlemi için bir tarih belirlenir.

Bu süreçte en çok merak edilen konulardan biri olan dış cephe cam temizliği neye göre fiyatlandırır sorusunun yanıtını genel olarak şu şekilde belirtebiliriz;

Temizlenecek Olan Yüzeylerin Boyutu

Cam yüzeylerin ne kadar fazla alan kapladığı her binaya göre farklılık gösteren bir durumdur. Bu nedenle fiyatlandırmada iş yüküne göre adil bir tespit yapabilmek için cam yüzeylerin ne kadar alan kapladığına dikkat edilir.

dis cehpe cam temizligi neye gore fiyatlandirilir - Dış Cephe Cam Temizliği Neye Göre Fiyatlandırılır?

Camların Konumu

Camların binada yerleştirildiği konum yapılacak olan temizlik işlemini zorlaştırabilir veya kolaylaştırabilir. Fiyatlandırmada işin zorluk derecesine de dikkat edilir.

Leke Durumu

Uzun süre boyunca bir binanın dış cephe cam temizliği yapılmamışsa kirler çok zorlayıcı, kalıcı olabilir. Boya lekeleri vb. özel solüsyon ve malzeme kullanımını gerektiren bir lekenin olup olmadığına da bakılır.

Temizlenme Sıklığı

Profesyonel bir temizlik firması düzenli ve sürekli yapılacak olan iş, tek seferlik iş ve yapılacak olan temizlik için belirlenen hafta, gün, ay sıklığı vb. durumlara göre farklı fiyatlandırma yapacaktır.

İklim Koşullarına Göre Temizlik İşlemleri

Eğer kötü hava koşullarının hemen ardından temizlik yapılması talep ediliyorsa bu durum da işin sıklığını arttırıp azaltabileceği için (mevsime göre) fiyatlandırmayı farklı şekilde etkileyecektir.

Uygun Fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği

Uygun fiyata üstün kaliteli dış cephe cam temizliği hizmeti almak isteyen bina sahipleri mutlaka Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi’ni tercih etmelidir. Bu sayede uzun yıllara dayanan tecrübesi ile harika bir hizmete piyasa koşullarının çok altına sahip olmak mümkün hale gelecektir. Firmamızdan hizmet almanız halinde nasıl bir hizmet almış olacağınızdan söz edelim:

Profesyonel Temizlik

Firmamızın tüm çalışanları alanında gerekli eğitimleri almış profesyonel kişilerdir. Ayrıca mesleki deneyimi olan bireyleri bünyemize katarak yaptığımız işlemi daha kaliteli hale getiriyoruz. Birçok çalışanımız uzun süredir bizimle birlikte çalıştığı için çalışanlarımıza güvenimizin sonsuz olduğunu da belirtmek isteriz.

7/24 Kesintisiz Erişilebilirlik

Herhangi bir acil durum söz konusu olduğunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Örnek olarak kısa bir süre sonra iş yerinizde düzenlenecek olan önemli bir toplantınız varsa bize ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda işleminizin aciliyeti göz önünde bulundurularak size hemen yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Benzer şekilde bir problem meydana gelmesi halinde 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Hemen çözüm odaklı şekilde çalışanlarımız ilgili problemi ortadan kaldıracaktır.

Verimli ve Kalıcı Temizlik

Firmamızın çalışanları kullandıkları özel ekipmanlar ile derinlemesine ve etkili dış cephe cam temizliği hizmeti sunarlar. Son aşama olarak da yüzey parlatıcılar ve koruyucu uygulamalar ile temizliğin mümkün olan en uzun süre aynı kalması, yüzeylerin kire karşı dayanıklı olması sağlanır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız verdiği dış cephe cam temizliği ve dış cephe temizliği işlemleri başta olmak üzere daima tüm hizmet kollarında müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapmaktadır. Çalışanlarımız özel olarak belirttiğiniz koşullara dikkat eder ve özenli bir hizmet sunar. Kaliteli temizlik hizmeti almak için tercih edeceğiniz adres Daima Dış Cephe Cam Temizlik şirketi olmalıdır.

Uzun Yıllara Dayalı Deneyim

Oldukça uzun yıllardan beridir İstanbul’daki binaların dış cephe cam temizliği işlemini üstlenen firmamız sizlere sunduğu hizmette deneyimini her alanda konuşturur. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı biliyor ve anlıyoruz. Kaliteli temizlik hizmeti sunmanın anahtarlarından birinin de deneyim olduğuna inanıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir