kaliteli-dis-cephe-temizlik-hizmetleri

Kaliteli Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Kaliteli dış cephe temizlik hizmetleri oldukça önemli bir konudur. Bina sahiplerinin bir dış cephe temizliği hizmeti almadan önce kaliteli hizmete ulaştığından emin olması yaptıracağı işlemden en iyi verimi alabilmesini sağlayacaktır. Bu süreç hakkında bina sahiplerini daha iyi bilgilendirmek ve piyasanın en iyi hizmetini almak için neler yapabileceğinden bahsetmek adına bu içeriğimizi hazırladık.

Kaliteli Dış Cephe Temizlik Hizmetleri Nedir?

Kaliteli bir dış cephe temizliği için sürecin en iyi şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Dış cephe temizliği yaparken güvenlik önlemlerine dikkat etmeniz, uygun ekipmanları kullanmanız ve doğru temizlik yöntemlerini uygulamanız önemlidir. Eğer yeterli deneyim ve ekipmanınız yoksa profesyonel bir temizlik şirketinden yardım almanız en doğru seçenek olabilir.

Güvenlik Önlemlerini Alın

Dış cephe temizliği sırasında güvenlik önlemlerini almak çok önemlidir. İşe başlamadan önce, uygun güvenlik ekipmanlarını (örneğin, işçi kemeri, emniyet kemeri, güvenlik ayakkabısı, vb.) giymek ve işin yapılacağı bölgeyi çevreleyen alanları ve diğer insanları uyarmak için uygun işaretleri kullanmak gerekmektedir.

Ekspertiz Kontrolü

Özellikle uzun süredir bina dış cephe temizliği hizmetinden yararlanmadıysanız binanızın dış bölümünü bir ekspertize kontrol ettirmelisiniz. Bu sayede hangi çözeltilerin kullanılacağı, hangi ekipmanların getirilmesi gerektiği, binanın kaç kişi tarafından kaç saatte temizlenebileceği gibi detayları önceden öğrenmiş olursunuz. En doğru şekilde dış cephe cam temizliği yapabilmek adına ekspertiz kontrolü oldukça önemlidir.

kaliteli dis cephe temizlik hizmetleri 1 - Kaliteli Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Ekipmanları Hazırlayın

Temizlik işlemi için uygun ekipmanların ön hazırlığı yapılmalıdır. Bu hazırlıklardan bazıları; basınçlı yıkama makinesi, temizlik çözeltisi, fırça, sünger veya temizlik bezi gibi araçları bölgeye getirmek olabilir. Ekipmanların önceden hazırlanması işlem sürecini kısaltıp daha kolay bir temizlik sağlayacaktır.

Yüzeyleri Hazırlayın

Temizlenecek yüzeyleri ön yıkamadan geçirerek hazırlamak gerekmektedir. Bu sayede yüzeyler için kullanılacak olan temizlik çözeltileri çok daha kolay uygulanacaktır. Bu aşamada pencereleri, kapıları ve diğer dış cephe detaylarını kapatmak, temizlenmeyecek alanları korumaya almak veya çözeltilerin zarar verebileceği alanları kapatarak korumak gibi işlemler ele alınabilir.

Temizlik Süreci

Temizliğe başlamadan önce, temizlik çözeltisini doğru oranda hazırlamak gerekmektedir. Hazırladığınız çözeltiyi basınçlı yıkama makinesine doldurun ve yüzeyleri temizlemeye başlayın. Başlangıçta, düşük basınçta su püskürtün ve yavaşça basıncı artırın. Bu şekilde yüzeyi zarar vermeden temizleyebilirsiniz. Basınç miktarlarını doğru ayarlamak oldukça önemlidir.

Durulama Aşaması

Yüzeyleri temizledikten sonra temiz su ile durulayın. Bu sayede kalıntıları ve temizlik çözeltisini yüzeyden tamamen çıkmış olur.

Kurulama Aşaması

Yüzeyleri temizledikten sonra yüzeyleri kurulamak için uygun bir bez veya sünger kullanın. Bu, lekelerin ve su damlacıklarının yüzeyde kalmamasını sağlar. Dış cephe temizliği esnasında camların yoğun olduğu bir yerde işlem yapılıyorsa özel mikrofiber cam bezlerini kurulamada kullanmak yüzeylerin çizilmesini ve hasar görmesini engelleyecektir. Bu sayede camların ömrünü de uzatmış olursunuz.

Kaliteli Dış Cephe Temizlik Hizmetleri İçin Hangi Firma?

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi firmamızdan hizmet alarak dilediğiniz kalitede hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli dış cephe temizlik hizmetleri ile ilgili belirttiğimiz tüm detaylara hakim bir şekilde iş yapmaya özen gösteren firmamızda sadece alanında deneyimli ve gerekli eğitimleri almış elemanlar çalışmaktadır. Bu sayede her bir elemanımızın sizler için en iyi ve etkili temizlik işlemlerini yaptığından emin oluyoruz.

Kaliteli Hizmet Politikamız

Kaliteli hizmet politikamız sayesinde yaptığımız başta dış cephe temizliği olmak üzere tüm temizlik hizmetlerini piyasanın en iyi ekipleri ile gerçekleştiriyoruz. Tüm işlemler fiilen temizlik görevlilerimiz tarafından gerçekleştirildiği için işe alımlar, eğitim süreçleri ve işlerin yapılış süreci konusunda titiz hareket ediyoruz.

Uygun Fiyat Politikamız

Uygun fiyat politikamız ile hedeflediğimiz durum tüm bina sahiplerinin dış cephe temizliği için kaliteli dış cephe temizlik hizmetlerine ulaşabilmesini sağlamaktır. Piyasanın en kaliteli temizlik hizmetlerini sunuyor olmamıza rağmen fiyatlarımız kesinlikle uygun ve bütçe dostudur.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmamızdan dış cephe cam temizliği vb. hizmet almak için web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ‘hizmet talep formu’ kısmına tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da +90 533 700 63 65 Müşteri Hizmetleri telefon numaramızı arayabilirsiniz. Bu aşamada hizmet sürecimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları tarafımıza yönelterek merak ettiklerinizi direkt bizden öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir