dis-cephe-temizliginde-deneyimli-firma-1

Dış Cephe Temizliğinde Deneyimli Firma

Dış cephe temizliğinde deneyimli firma ile anlaşmak yapılacak olan işin %100 verimli olmasını sağlamaktadır. İyi bir firma bulma kriterlerinden önce dış cephe temizliğinin ne olduğu ve nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi vermek gerekmektedir.

Dış cephe temizliği ofis, iş yeri, plaza, otel, restoran ve alışveriş merkezi gibi yerlerin dış cephe kısımlarında yer alan cam, pencere çerçeveleri, balkon, teras vb. yapıların tamamen hijyenik biçimde temizlenmesi için verilen hizmettir.

Dış Cephe Temizliğinde Deneyimli Firma Özellikleri

Kaliteli hizmet vermeye odaklı bir temizlik firması ilk olarak bir görevli ile bölgenin kontrolünü gerçekleştirecektir. Burada ana hedef kullanılması gereken malzemelerin ve işin zorluğunun tespit edilmesi, buna göre iş öncesinde bir planlama yapılarak bina sahibine veya sorumlu kişiye bilgi verilmesi sağlanır. Planlama ve ücretin belirlenmesi sonrası anlaşma sağlanması halinde işleme en kısa süre içerisinde başlanması gerekmektedir. Düzenli yapılacak olan işlemlerde de belirli tarihler tespit edilerek devamlı binanın temiz ve hijyenik olması sağlanır.

Dış cephe temizliğinde deneyimli firma özelliklerinden bazıları şu şekilde belirtilebilir;

 • Firma bünyesinde çalışan ekip uzun süredir birlikte çalışılan, deneyimli kimseler olmalıdır ve işlerini profesyonelce yürüttüklerinden emin olunmalıdır.
 • İş öncesinde ilk olarak bir uzman görevlinin binanın dış cephe temizliği için hangi malzemelerin gerekeceği, ne zaman işe başlanabileceği, kullanılacak olan temizlik maddelerinin neler olacağı gibi tespitlerde bulunması ve bunları bina sahibi ile paylaşması gerekir.
 • Dış cephe cam temizliği gibi temizlik işlemleri için işi mümkün olan en hızlı biçimde bitirebilmek adına gerekli malzemelerin kısa sürede ve eksiksiz olarak temin edilebilmesi gerekir.

dis cephe temizliginde deneyimli firma - Dış Cephe Temizliğinde Deneyimli Firma

 • Cam gibi dış cephelerde en yaygın kullanılan yapı malzemelerinde iz, leke, çizilme, camın incelmesine neden olabilecek güçlü kimyasalların kullanılmaması gibi hassas konulara dikkat edilmesi gerekir.
 • Kurumsal, işini büyük bir ciddiyet ile yapan, uyumlu ve iletişimi yüksek çalışma ekibini bölgeye gönderebilen, ortamın %100 hijyenik olmasını sağlayabilecek yeterli bilgi ve beceriye sahip kişileri çalıştıran bir firma olmalıdır.
 • Herhangi bir durumda 7/24 erişilebilir bir firma olması da en az diğer unsurlar kadar önemlidir. Bu sayede bir problem çıkması durumunda en hızlı şekilde çözüme gidilerek bina sahibinin, çalışan ekibin veya temizlik firmasının mağdur olmaması sağlanacaktır.

Yapılacak olan iş için belirlenen fiyat konusunda piyasanın en uygununu sağlayan, kurumsal, işini en iyi biçimde icra eden firmamızdan dış cephe temizliği konusunda destek alabilirsiniz. Eğer dış cephe temizliğinde deneyimli firma araştırması yapıyorsanız sizin için en iyi seçim Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi olacaktır.

Dış Cephe Temizliğinde Deneyimli Firma Nasıl Hizmet Verir?

Dış cephe temizliğinde deneyimli firma hizmet verirken yapılan işte %100 müşteri memnuniyetinin olmasına ve başta konuşulan her türlü işin en iyi biçimde, sorunsuzca ilerlemesine dikkat eden bir temizlik firmasıdır. Bir binanın dış cephe temizliğinin sağlanmasında en iyi temizlik firmalarının dikkat etmesi gerekenlerden bazıları;

 • Camların çizilmeden, lekesiz ve tamamen şeffaf biçimde görünmesini sağlamak
 • Pırıl pırıl, yeni gibi görünen bir bina elde etmek
 • Gerekli malzemelerin ne olacağını önceden tespit etmek
 • İşi mümkün olan en kısa sürede bitirmek
 • Dış cephede yer alan yapıların hasar almadan, aşınmadan temizlemesini sağlamak
 • Kullanılacak olan temizleyici maddeleri yüzey yapısına uygun biçimde tercih etmek
 • Çeşitli makineler kullanarak işleri hızlandırmak
 • Bina sahibi ile anlaşma sağlanılan saatte her şey hazır halde binaya ulaşmış olmak
 • Küf ve nem oluşumuna izin vermeyecek biçimde gerekli kurulama işlemlerini de yapmak
 • Büyük alanlarda su saflaştıran cihazlar ile yıkama yapmak ve iş sonucunda su lekesinin olmasına izin vermemek
 • Gerekli ekipmanları zamanında kurmak şeklinde belirtilebilir.

Dış Cephe Temizliğinde Deneyimli Firmadan Nasıl Hizmet Alınır?

Alanında lider konumunda hizmet veren dış cephe temizlik firmamızdan profesyonel hizmet almak için web sitemizin iletişim sayfasında bulunan bilgiler aracılığıyla veya sağ alt köşede yer alan WhatsApp ikonuna tıklayarak bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan temizlik görevlisi ekiplerimiz ile sizlere piyasanın en hijyenik hizmetini en uygun fiyata sunduğumuzu belirtmek isteriz. Plaza, otel, AVM, restoran gibi dilediğiniz her büyüklükteki binanın dış cephe temizliği için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir