Rezidans camları temizleme silme işlemleri

Rezidans Camları Nasıl Temizlenir?

Bilindiği üzere rezidanslar yüksek katlı ve cam yüzey alanı çok geniş yapılardır. Geniş camlara sahip olan bir yerden dışarı bakmak çok keyifli olabilir fakat hava kirliliği, yağmur suları gibi dış etkileyicilere bağlı olarak cam yüzeylerinde oluşan kirler biliyoruz ki keyif kaçırıcıdır. Rezidansların yüksek katlı olması özellikle dış cephe temizliği yapılmasını zorlaştırmaktadır. Aynı zamanda sıradan bir insanın dış cephe camlarını temizlemeye çalışması güvenli değildir. Bu yüzden dış cephe camlarınızı profesyonel bir yardım alarak temizlemelisiniz.

Dış Cephe Camları Neden Temizlenmelidir?

Ev ve iş yerlerimizin iç temizliği olduğu kadar dış cephe temizlikleri de önemlidir. Zamanla kirlenen ve düzenli temizliği yapılmayan rezidans camlarından gökyüzüne bakmak zamanla sinir bozucu olabilir aynı zamanda temizlik yapılmaması camların yıpranmasına ve eskimesine de neden olabilir. Düzenli ve uzun zaman temizleme işlemi görmemiş ve profesyonel yöntemler ve aletlerle temizlik uygulanmayan camlarda zamanla kalıcı hasarlar meydana gelmektedir. Biz firma olarak dış cephe cam temizliğini profesyonel ekipmanlar, profesyonel yöntemler ve uygun temizleyicilerle sizler için uygun yöntemi belirleyerek yapmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

dis cephe camlarinin temizligi 1024x473 - Rezidans Camları Nasıl Temizlenir?

Özellikle dış cephe cam temizliği standart ev camı temizlemeye göre çok daha fazla profesyonellik isteyen bir konudur. Gerekli uygunluktaki malzemeleri, uygun ve güvenli alet ve ekipmanı kullanmanın yanı sıra kaliteli ürünlerinde kullanılması gerekir, biz firma olarak kaliteli ürünler ve konunun uzmanı kişilerle çalışmaktayız. Dış cephede temizlik hem güvenlik hem uzun ömürlülük açısından çok hassas bir konudur. Emiciliği yüksek temizleme bezleri ve camınızın özelliklerine göre seçilen temizlik deterjanları sayesinde mükemmel temizliği ve kaliteli görünümü vaat etmekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliğinin Uygulanması

Dış cephe ve cam temizliğinde ilk olarak yapılması gereken uygulama, dış cephe yüzeyi temizlenmesi gereken binanın ve yapının keşfedilmesidir. Binanın cam yapısına ve türüne göre cam temizliği yöntemi ve temizlik malzemeleri seçilmektedir. Ekibimiz tarafından seçilen uygun yöntem ve malzemelerle dış cephe cam temizliği özenle yapılır. Binanın en üst katından dış cephe cam zeminine göre seçilen temizlik deterjanlar uygulamaya başlanır ve yüzeyin deterjanla kuruması engellenerek bölge bölge gereken tüm alanlar temizlenir. Temizliğin ardından temizlik ustalarımız dış cephe cam zemini kuru ve temiz halde bırakırlar ve aşağıya doğru temizliğe devam ederler. Ustalarımızın işini iyi bilmesi ve tecrübeli olmaları temizliğin süresini oldukça kısaltıp sizlere kaliteli ve hızlı bir yüzey temizliği sunmaktadır. İstanbul dış cephe cam temizliği sektöründe birçok firma bulunmasına rağmen beklentileri karşılayan kaliteli ve profesyonel çok az firmadan bir tanesiyiz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Kullanılan Malzemeler

saglikli temizlik urunleri - Rezidans Camları Nasıl Temizlenir?

  • Camlarınıza ışıltı ve pürüzsüzlük kazandıracak uygun kimyasal deterjanlar.
  • Uygun cam silme bezi
  • Uygun cam kurulama bezi
  • Cam kurulamasına yardımcı olacak olan çekecek
  • Kimyasalların uygulanmasına kolaylık sağlamak için sprey şişesi

 

Cam Temizleme İşinin Fiyatını Doğrudan Etkileyen Faktörler

Pencere temizleyicileri genellikle saat veya pencere camı veya pencere sayısına göre ücret alır. Açıktır ki, ne kadar çok pencereniz varsa, görevi bitirmek o kadar uzun sürecektir.

Zamanla biriken aşırı kiri temizlemek için daha yüksek bir ücret ödersiniz. Ancak pencereleriniz bir profesyonel tarafından düzenli olarak temizleniyorsa bu büyük bir sorun olmayacaktır ve temizleme maliyetiniz düşecektir.

İnsanların profesyonel bir pencere temizleyicisi kiralamanın ana nedenlerinden biri, pencerelere ulaşmak için uygun donanıma sahip olmalarıdır. Üst katlardakiler veya kol mesafesinde olmayanlar gibi kolayca erişilemeyen pencereler vardır. Çoğu pencere temizleme işletmesi, bu tür pencereler için bize göre daha yüksek bir pencere temizleme maliyetine sahiptir.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği Yaptırmak Neden Önemlidir?

Profesyonel dış cephe cam temizliği yaptırdığınızda aradaki farkı net olarak hissedeceksiniz. Kaliteli ve profesyonel cam temizliği camlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacak.

Yüksekte çalışma eğitimli olan ve iş güvenliği tedbirlerine uyarak cam zemin temizliği yapan cam temizleme ustalarımız sayesinde camlarınız güvenle tertemiz olur ve sonuçtan her anlamda tatmin olursunuz. Profesyonel cam temizliğinin ardından camlarınız eskisi kadar hızlı kirlenip yıpranmayacaktır.

Firmamız bu bağlamda İstanbul dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, zemin temizliği gibi hizmetler sunmaktadır. Ekibimiz için temizlenecek alanlara sizin hassasiyetinizle yaklaşıyoruz. Sadece temizlik değil kaliteli cam temizliği ve profesyonel bir yardım veriyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir