Arnavutköy temizlik firması

Arnavutköy Temizlik Şirketi

Arnavutköy temizlik şirketi Güntem Temizlik firmasından profesyonel temizlik hizmetleri alabilirsiniz. Binanın dış cephesi binanın ana unsurlarındandır. Binayı koruyan güzel ve estetik görünmesini sağlayan dış cephenin sık sık temizlenmesi gerekli bakım, onarım ve tamiratlarının yapılması gerekir. Tek katlı binalarda, apartman dairelerinde dış cephe temizliği nispeten kolay olsa da yüksek katlı binaların dış cephe cam temizliği genellikle meşakkatlidir. Dış cephe cam temizliğinde genellikle firmalar devreye girmektedir.

Günümüzde temizlik oldukça ön planda olmaktadır. Bunun için ise Haftada 7 gün hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra vardiyalı çalışma saatleri olan işletmeler için 24 saat tam zamanlı ve vardiya saatlerine uygun bir şekilde çalışma hizmeti sunmaktadır. Bu tür temizlik işleri için Arnavutköy temizlik şirketi sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sağlamaktadır.

Arnavutköy Ev Temizliği

Ev temizliği için en büyük amaç evin temizliğini ve hijyenini sağlamaktır. Müşterilerin istediği şekilde ev temizliği hizmeti genel olarak periyodik bir şekilde sağlanmaktadır. Hafta 1 defa temizlik yaptığımız evlerde kirlilik az oluşmuş olmakta çünkü periyodik bir temizlik uygulandığı için ev hijyenik kalmaktadır.

Camların iç ve dış temizliği, çerçevelerin silinmesi, tavan ve duvarda bulunan aksesuarların temizliği, kapı, priz ve peteklerin silinmesi, aydınlatmaların temizliği, banyo, fayans ve derz aralarının hijyenik olması, yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, banyo ve lavabo temizliği aynı zamanda dolapların temizliği sağlanmaktadır.

Bunun dışında mutfak için ince temizlik, mutfak dolaplarının içlerindeki eşyaların indirilerek sıfırdan temizlenmesi, sonrasında yerleştirilmesi, dolap kapakları ve üstlerinin silinmesi, tüm mobilyaların ve elektronik eşyaların temizlenmesi, balkon ve teras gibi yerlerin yıkanarak sonrasında vakum yardımı ile çekilmesi, parke, mermer ve marley gibi zeminlerin gerekli görülen şekilde silinmesi veya yıkanması en son olarak ise daire içerisine dezenfekte kimyasalı sıkılması. Bunlar en önemli hizmet sunumu olmaktadır.

Ev Temizliğinde Dikkat Edilecek Durumlar

İlk olarak ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği için hizmet alınacak şirketin güvenirliliğinden emin olunması gerekmektedir. Arnavutköy temizlik şirketi için sektörde çalışan temizlik personellerini seçmeniz en önemlisidir. Çünkü ev veya ofis için oluşabilecek sorunların çözümü güvenilir ofis, ev ve villa temizlik firmaları tarafından gerçekleşmektedir. Tecrübeli, sigortalı ve adli siciline bakılmış çalışma arkadaşlarına ev temizliği şirketleri tarafından ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Ofis Temizliği

Ofis temizliği sayesinde insanların temiz alanlarda ve temiz ortamlarda çalışması sağlanmaktadır. Periyodik olarak Arnavutköy temizlik şirketi ile sunulan temizlik hizmeti müşteriler için oldukça memnuniyet gerektirmektedir. Belirli m2 ‘ ye göre ofislerde  temizlik hizmeti genel olarak 3 gün gerçekleştirilmektedir.

Ofis temizliği ile müşterilere sunulan hizmet dışında ayrıca ekonomik avantaj sağlanmaktadır. Her gün periyodik saatler ile gerçekleşen temizlik aşamasında çöplerin toplanıp atılması kokuyu ortadan kaldırarak temizlenmesi en büyük önem taşımaktadır. Bu tür temizlik yapan personel özellikle sigara ve bunun gibi ortadan kalkması gereken şeylerin kaldırılmadan temizliğe başlamaması gerektiğini çok iyi bilir.

Çöp kutuları temizliğin en önemli unsurlarından olabilmektedir. Düzenli bir şekilde değiştirilmesi ve poşet kullanılması her zaman zorunlu bir haldedir. Raf, eşyalar ve  ofis malzemelerinin düzenli bir şekilde tozunun alınması temizlik işlemi için en önemli bir husustur.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon temizliği için ayrı bir bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinmesi gerekmektedir. Çöp poşetleri yırtık ve su sızdırıyorsa çöp poşetlerinin değişmesi gerekmektedir. Masa üzerinde bulunan eşyaların ve evrakların yer değiştirilmemesi, çalışma sırasında eldiven olması. Temizlik sırasında mikropların bulaşmasını önlemektedir. Ofis temizliği yapılmadan önce kullanılan bütün ekipmanların kontrolü sağlanması ve eksik olan şeylerin tamamlanması, genel temizlik düzeylerine göre hareket edilmesi gereken en önemli hususlardır.

Arnavutköy Villa Temizliği

Villa temizliği için en önemli dikkat edilen husus değerli eşyaların temizliğine özenli ve dikkatli bir şekilde titizlik sunulmaktadır. Genellikle villa temizliği için 2 veya 3 personel görevlendirilmektedir. Villa temizliği yaptıracak olan kişilerin 2 gün öncesinde firmayı aramaları gerekmektedir. Dublex ve triplex için özel fiyatlar uygulanmaktadır. Aynı zamanda bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için firmadan yardım alabilirsiniz.

Arnavutköy İnşaat Temizliği

Günümüzde inşaat sektörünün artması ile birlikte temizlik şirketlerine fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için ise inşaat temizliği iki gruba ayrılmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik boya ve badana yapılmadan önce bütün kaba pisliği atılır. Otel, inşaat, alışveriş merkezleri ve konutlar için genellikle temizlik şirketleri ile birlikte çalışılmaktadır.

Kurumlar birçok sektörle çalışmak yerine tek bir yer ile çalışarak zaman kazanmaktadır. İnşaat sonrası ince temizlik ise; kaba temizlikte kullanılan hiç bir malzeme kullanılmaz. Detaylı ve özenli bir işçilik gerektirdiğinden  dolayı hem temizlik malzemesi, hem de kimyasallar daha özenli seçilmelidir. Firmamız bu temizlik işlerinin hepsini özenli ve düzenli olarak hizmetini sağlamaktadır.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

asonsorlu vinc sistemi - Arnavutköy Temizlik Şirketi
Arnavutköy Temizlik Şirketi

Çok katlı binaların dış cephe temizliği için çeşitli araçlar kullanılmaktadır. Duruma göre vinç, teleskopik sopa ya da merdiven kullanılarak cam temizliği gerçekleştirilmektedir. Yüksek binaların bazısında bazı durumlarda profesyonel dağcılardan da hizmet almak mümkündür.

Temizlik aşamasında kimyasal temizleyiciler ve özel temizleyiciler ile cam yüzeylerdeki inatçı lekeler giderilmekte, cam yüzeyin tamamındaki tozlar ortadan kaldırılmaktadır. Temizlik yapılırken kalıcı bir temizlik olması amacıyla hareket edilmektedir.

Arnavutköy temizlik şirketi olarak sizlere en kalıcı temizlik hizmetini sunuyoruz. Uzun vadeli hizmet anlayışımız ile camlarınızın pırıl pırıl olmasını sağlıyoruz. Cam yüzeylerde bulunan etiket, yapışkan ya da silikon gibi malzemelerin temizlenmesi de dış cephe cam temizliği hizmetleri kapsamındadır.

Arnavutköy Temizlik Şirketi Dış Cephe Temizlik Faaliyetleri

Dış cephe cam yüzeyler rüzgâr, yağmur ya da kar gibi mevsimsel etkenlere en çok maruz kalan bina kısımları. Yani en çok kirlenen, en çok dış etkenlere maruz kalanlar da bu kısımlar. Bu nedenle bu kısımların temizliği binanın diğer kısımlarına nazaran daha önemlidir. Binanın dış cephesi binanın ışıklandırılması, binanın yalıtımı gibi unsurlar için oldukça önemli olduğundan sık sık temizlenmesi gerekiyor.

Binaların dış cephe cam temizliğinde çeşitli firmalar hizmet veriyor. Arnavutköy dış cephe cam temizliği firması olarak mevsimsel şartlar altında yıpranan dış cephelerin temizliği konusunda en kaliteli hizmeti veriyoruz. Özellikle rüzgârın ve yağmurun yıprattığı cam yüzeylerin ömrünü uzatan uygulamalarımızla hizmet veriyoruz.

Dış Cephe Çözümlerinde Hangi Ekipmanlar Kullanılıyor?

Dış cephe temizliğinde birçok farklı ekipman kullanılıyor. Vinç, teleskopik sopa gibi alet ve araçların yanı sıra işçi güvenliği için gerekli ekipmanlar da dış cephe temizliğinde kullanılıyor. Ayrıca çeşitli kimyasal leke gidericiler de temizlik aşamasında kullanılıyor. Kullanılan leke gidericiler ve kimyasalların cam yüzeyleri aşındırmaması, doğaya zarar vermemesi ve uzun süreli temizlik sağlaması önemli görülüyor.

Arnavutköy temizlik firması olarak binalarınızda kalıcı ve uzun süreli temizlik garantisi veriyoruz. Binalarınızın dış cephe cam kaplamalarında çıkmayan lekelerin giderilmesinde, cam yüzeyine yapışan çeşitli malzemelerin kazınmasında firmamız hizmet veriyor. Rüzgâr, yağmur ve kar gibi dış etkenlerin cam üzerinde bıraktığı izlerin giderilmesinde de firmamız gereken hizmetleri veriyor.

Temizlik İhtiyacı Duyan Binalar Hangileri?

Günümüzde hemen hemen her binanın cam temizliği hususunda firmalar hizmet veriyor. Stadyum ya da kapalı spor salonları gibi yapıların yanı sıra yüksek katlı yerleşim yerlerinin dış yüzeylerinin cam kısımları temizlik firmalarınca temizleniyor.  Maddeler halinde hangi binalarda dış cephe cam temizliği yapıldığına bakmak gerekirse;

  • Stadyumlar
  • Kompleks tarzı binalar
  • Plaza ve iş yerleri
  • Yüksek katlı binalar ve gökdelenler
  • Kapalı spor salonları
  • Cam tavan yüzeyleri
  • Camilerin cam tavanları

gibi yapılarda sıklıkla cam temizliği hizmetleri veriliyor.

Arnavutköy temizlik şirketi olarak her türlü bina ve yapının cam yüzeylerinin temizliğini itina ile yerine getiriyoruz. Cam yüzeylerinin yek pare ya da parça parça kısımlarının temizliği ve daha farklı cam yüzeylerin temizliği aşamalarında dış cephe cam temizliği hizmeti veriyor.

Firmamız Arnavutköy Temizlik Şirketi Olarak Hizmet Veriyor

Arnavutköy temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamız müşterilerine özel yaklaşımlar ile sofistike çözümler üretiyor. Her türlü farklı yapı ve binanın dış cephe cam yüzeylerinin temizliğinde yanınızdayız. Profesyonel ekiplerimiz yerinde çözümlerimiz ile en kaliteli temizlik hizmetini sizlere en hızlı şekilde sunuyoruz.

Binalarınızın dış cephe cam yüzeylerinin periyodik bakımı, ya da müşterilerin istediği zamanda temizlik hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimize her konuda danışmanlık hizmeti veriyor. Cam yüzeylerin temizliği öncesi gereken fizibilite çalışmaları ile müşterilerimize iş kapsamında detaylı bir plan sunarak iş akışını detaylandırıyoruz. Arnavutköy civarında ihtiyaç duyduğunuz kurumsal temizlik işleriniz için anında bize ulaşabilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli bir temizlik için bizi tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir