dis-cephe-cam-temizleme-robotu-1

Dış Cephe Cam Temizleme Robotu Nedir?

Dış cephe cam temizleme robotu günümüzde büyük binaları tamamını temizlemeyi kendi başına ele alacak biçimde üretilmemiştir. Daha küçük boyutlu, şarj kapasitesi küçük ev için yeterli düzeyde cam silme robotları ise giderek yaygın biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Küçük çaplı ofisler ve dükkanlarda kısa süreli çalıştırmalar ile dış cephe cam temizliği için bu mini cam temizleme robotları tercih edilebilir. Ancak büyük bir gökdelen, camları çok fazla olan bir yerde kullanımı mümkün olmamakla beraber bir görevli tarafından yönetilebilen dış cephe temizleme makineleri piyasada mevcuttur.

Evlerde Kullanılan Dış Cephe Cam Temizleme Robotu Nedir?

Gün geçtikçe evlerde kullanılan akıllı cihazlar giderek hayatı daha da kolaylaştırmaya devam etmektedir ve bu akıllı ev aletlerinden biri de cam temizleme robotu olarak bireylerin karşısına çıkmaktadır. Cam temizleme robotu akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi uzaktan kontrol edilebilen, camın yeterince temizlenmediği alanlara yönlendirilebilen özel temizlik ekipmanları arasında yer almaktadır.

Özel ikili yuvarlak fırçasını döndürerek çalışan cihaz camın farklı noktalarında gezinerek çerçevelerine kadar her yeri etkili biçimde temizlediğinden akıllı sensörleri sayesinde emin olur. Cam temizlik robotlarının sağladığı en büyük avantaj iş gücü harcamadan, insan eliyle mümkün olan hijyen miktarından daha iyi temizlik sağlamasıdır. Ev temizleme sürecinde zamandan da tasarruf sağlar. Şarj edilebilir özelliği sayesinde güvenlik sunan bir alettir.

Bunların dışında bazı türlerinin fayans temizleme için de kullanılabildiğini evler için belirtmek gerekmektedir.

Dış Cephe Temizleme Robotu Nedir? Cam Temizleme Robotu ile Bina Temizliği Mümkün mü?

Yüksek bina sahipleri dış cephe temizleme robotu nedir, sorusunu yaptırdıkları temizlik işlemini daha ekonomik ve sürdürebilir hale getirmeyi hedefledikleri için merak ediyor olabilirler. Ancak mini boyutta ve evdeki küçük camlara uygun şekilde tasarlanmış olan bu akıllı aletler ne yazık ki büyük binaların dış cephe temizliğinde tercih edilememektedir.

dis cephe cam temizleme robotu - Dış Cephe Cam Temizleme Robotu Nedir?

Sadece cam temizliğine odaklanmış olan bu cihazlar alüminyum yüzeyler, dış cephede yer alabilecek diğer yapılar için de uygun değildir. Dış cephe cam temizliği veya dış cephe temizliği konusunda daha hızlı ve etkili sonuç almak isteyen bina sahipleri bunun için özel büyük makinelerden faydalanabilirler.

Dış Cephe Temizliği Makine ile Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir temizlik şirketinden hizmet alınması halinde dış cephe temizliği konusunda endişelenmeye gerek yoktur. Firmalar kendi getirecekleri vinç, dış cephe yıkama makinesi, özel kurulama ve temizleme aletleri, teknolojik ürünler ve özel solüsyonlar ile tüm işlemi mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlayacaklardır. Dış cephe temizlik makineleri ile;

  • Cam, mermer, fayans, alüminyum gibi yüzeyler rahatlıkla temizlenir.
  • Solar paneller yıkanır.
  • Nem ve leke bırakmadan işlem tamamlanır.
  • Ortamın hijyeni %100 sağlanır.
  • Uzun süre boyunca temizliğin etkisi devam eder.
  • Ekonomik ve zamandan tasarruf sağlanılan bir işlem elde edilmiş olunur.
  • Su lekeleri rahatlıkla çıkar.
  • İnatçı, kurumuş lekeler ortamdan uzaklaştırılır.
  • Ulaşılması zor olan alanlara kolayca erişilmesini ve detaylı temizlik yapılmasını sağlar.

Bu nedenle gökdelen gibi yüksek katlı binalar için mutlaka profesyonel bir dış cephe temizlik firması ile anlaşma sağlanmalıdır. Düzenli olarak binanın temizliğinin yapılması halinde hizmet alınan süre boyunca tertemiz bir bina görünümü elde edilir.

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi İle Nasıl Çalışabiliriz?

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi firmamızdan hizmet almak isteyen bina sahipleri web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ‘Hizmet Talep Formu’ doldurulabilir, sağ alt köşede bulunan WhatsApp ikonu üzerinden mesaj gönderilebilir ya da e-mail, müşteri hizmetleri telefon numarası (+90 533 700 63 65) üzerinden direkt bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmanız halinde dilediğiniz tarih için hizmet talebi oluşturabilirsiniz. 2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız 30 yılı aşkın süredir İstanbul’un dört bir yanına profesyonel temizlik hizmetlerini ulaştırmaya devam etmektedir. Uygun fiyat, güler yüzlü hizmet, kaliteli temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanımı, memnuniyet garantisi gibi sahip olduğumuz hizmet politikalarımız ile sizlere en iyi hizmeti ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Plaza, otel, restoran, alışveriş merkezi, firma binası, kamu binaları vb. gibi dış cephe cam temizliği veya dış cephe temizliği hizmetleri için dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir