Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları Hakkında Gerekli Bilgiler

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış cephe temizliği fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterir. Temizlik yapılacak alanların yükseklik ve genişliği fiyatta belirlemesinde rol oynar. Tehlikeli alanlarda vinç ve vinç kullanım türleri firmaya ait değilse ve başka yerden karlayacak ise bunun size dönüşü fiyat yüksekliğine sebep olur. Temizlenecek alan çok daha dirençli kirlere sahip ise bu daha çok kimyasal ürünleri kullanmanıza sebep olacaktır.

Burada fiyatlarda değişiklik olmasına neden olur. Ayrıca yeni yapılan yapılarda kullanılan yapı malzemesinden dolayı temizlemede zorlanılacaktır. Bu da fiyatlarda artma yapar. Plazalarda yapılan silikon ve bant izleri, kireç, alçı gibi durumlar üzerinde kalmış ise çıkarılması için ayrı malzeme kullanılır.

Nasıl Bir Şirket İle Çalışmalıyız?

Dış cephe cam temizliği şirketlerinden biriyle çalışmak isterseniz ve hangi şirketlerle çalışacağınızı bilmiyorsanız dikkat etmeniz gereken yerlerde dikkat ettiniz takdirde şirket seçiminde daha kolaylık sağlanır. Hangi alanlarda temizlik yapıldığına bakılması gerekir. Kaç katlı evlerin ya da ofislerin temizlendiğine bakılması lazım. Bu firmayı seçen kişilerin yorumları ve görüşleri son derece önemlidir.

Müşterilerin yorumları firmanın kaliteli hizmet sunup sunmadığına dair bir ön fikir oluşturmasını sağlar.  Baktığınız firmanın eksik belgesi olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Belgelere dayanarak hizmet sunan dış cephe temizlik firmalarıyla çalışmanız en doğru tercih olacaktır.

Dış Cephe Cam Temizliği Nedir?

Binaların ya da iş merkezlerin dış cephelerini daha temiz olması için gereken tüm malt yapıyı sağlayan hizmet bütününe dış cephe cam temizliği adı verilir. Bu alanlar havayla temas ettiğinden daha çabuk kirleniyor. Yağmur suları, kar, rüzgâr, yol çalışmaların verdiği tozlardan dolayı, güneşin verdiği etkenler gibi birçok sebepten dolayı camlar zamanla kirleniyor ve eski görüntülülerini kaybediyor. Bu da binaların ya da şirket merkezlerin daha harabe olmasına sebep oluyor. Şirketlerin ise müşteri kaybetmesine neden oluyor.

Bunların oluşmaması için dış cephe cam temizliği yapılır. Böylelikle olması gerekenden daha çok modern ve estetik hava görülmesine neden olur. İstanbul dış cephe cam temizliği firmaları birinci sınıf malzeme ile dış cephe temizliği hizmeti verir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe cam temizliği kolay bir hizmet değildir. Dikkatli ve özverili çalışılması gerekir. Dış cepheli cam temizliğine başlamadan önce binaların yüksekliğine, çevresine c ve camın yapısına bakılması gerekir. Yine camda oluşacak kirlerin yoğunluğuna bakılarak hangi malzemenin kullanılıp kullanılamayacağına dair ön izlenip oluşturulması lazım.

Sonra vinç kullanılacak ise vinç, iskele kullanılacak ise iskele kullanılması gereklidir. Temizlik yapacak ekipleri iş güvenliğini sağladıktan sonra cam silme işlemine geçilir. Önce tazyikli su tutularak ön kirin akmasına sebep verilir. Yağ ya da dirençli kirler varsa kir sökücü malzemelerden birini kullanarak kirlerin akması sağlanır. Daha sonra durulama ve kurulma işlemini yapıldıktan sonra cam temizliği işlemi bitmiş olacaktır.

Zemin Temizliği

dis cephe cam temizligi zemin min - Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış cephenin temizliği önemli olduğu kadar zemin temizliği de çok önemlidir. Birçok etkene maruz kalarak insan sağlığını olumsuz etkilemeye sebep olan nedenlerden birdir. Bu yüzden zemin temizliği sıklıkla yapmanız gerekir. Böylelikle daha sağlıklı ortam oluşur. Her yapılan zemin farklıdır. Bu zeminleri tanıyarak doğru malzeme kullanılması gerekir.

Karo zeminlerine sahip bir zemini temizleyecek iseniz en kolay zemin temizliğini alışmışsınız demektir. İstediğiniz bir kimyasal malzemeyle harikalar yaratabilirsiniz. Uğraş gerektirmeden daha üst temizlik yapmanızı sağlar. Zemin çeşitlerinden biri olan mantar zemin temizlemede en kolay temizlik türlerinden birdir. Yüzeyinde toz, kir ve leke barındırmadığı için daha kolay temizlemenizi sağlar.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Kullanılacak Malzemeler Nelerdir?

Dis cephe cam temizligi malzemeleri - Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

İstanbul dış cephe temizliği firmalarının kullandığı malzemelerin içersin de iskele vinç, sepet, halat, asansör gibi büyük malzemeleri kullanarak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Temizlik için gerekli olan fırça, silecek, 45 cm çek çek, temizlik kovaları, fırça sapı,  kimyasal deterjanlar, fiber bez bunlar temizliğin ham maddesini oluşturan malzemelerdir.

Bunların biri eksik olması demek temizliği daha kalitesiz olmasına sebep verir. Ayrıca iş güvenliği için gerekli olan ekipmanların tam teşekküllü olması gerekir. Siz de dış cephe camlarınızı sildirmek istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.  Firmamız bu konuda uzman profesyonel ekiplerle hizmet vermekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir