Dış cephe cam temizliği sürekli yapılan bir işlem olmadığı için daha önce de tecrübe sahibi firmalarla çalışmak gerekir.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Kurumsal Hizmet

Dış cephe temizliği özen ve bilgi gerektiren konuların başında gelmektedir. Dış cephe temizliğinde kullanılan temizlik malzemeleri son derece önem taşımaktadır. Binaların dış yüzeyleri de camlar kadar kirlenmektedir. Hava kirliliği, yağan yağmurlar, dış yüzeyleri kirletmektedir. Plaza, gökdelen ve apartman gibi binaların yükseklikleri ve kullanılan dış yüzey malzemelerine uygun olarak, dış cephe temizliği yapılmaktadır.

Dış yüzeyi mermer ya da seramik olan binaların temizlenmesi farklı usullere tabiidir. Bina dış yüzeyini aşındırmayacak, zararlı bileşenler içermeyen maddelerle temizlenmesi önerilir. Komple cam kaplama olan bina dış yüzeyleri de bulunmaktadır. Bu gibi binaların temizliğinde de camları çizmeyen ve uzun süre temiz kalmasını sağlayan malzemeler kullanılmalıdır.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Nelere Dikkat Edilir?

Dış cephe cam temizliğioldukça zor olan temizlikler arasındadır. En ufak bir daire camını silerken bile camda kalıntı bırakmadan silmek zor olurken, dış cepheler uzmanlık gerektirmektedir. Dışarıdan sıradan bir temizlik elemanı getirerek cam silmek son derece zor olacaktır. Çok zaman almasının ötesinde istenen sonuçları da vermeyecektir.

Camların silinirken, özel temizlik bezlerinin kullanılması camda ufak tefek çiziklerin oluşmasını önleyecektir.  Pek çok temizlik elemanı camları, gazete kâğıdı gibi malzemelerle kurulamaktadır. Bu durum, camların kısa sürede çizilmesi ve kirlenmesine neden olmaktadır. Uzun süre temizliğin kalıcı olmaması, sürekli cam silme hizmeti alma gereksinimi doğuracaktır.

Başta uygun fiyatlı gibi görünse de kısa aralıklarla cam silme hizmeti almak son derece maliyetli konular arasındadır. Bu nedenle, cam silme ve dış cephe temizliğinde kurumsal firmalara yönelmek son derece önem taşımaktadır. Firmamız cam silme ve dış cephe konularında nitelikli temizlik hizmeti veren kurumsallaşmış işletmelerin başındadır. Kullanılan malzemelerimiz de cam temizliğine uygun olan mikro fiber bezler ve temizlik deterjanlarıdır.

Camların Uygun Temizlik Malzemeleri İle Silinmesi

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği olarak, camları mikro fiber temizlik bezleri ve sağlığa zararı olmayan cam silme deterjanları ile silmekteyiz. Camlarda uzun süre kalıcı temizlik için özel cam silme deterjanlarının kullanılması gerekir. Kullanılan bezler de camlarda kalıntı veya herhangi bir leke bırakmayan özel bezlerdir. Camların temizliğinde camlarda zaman içerisinde çiziklerin bulunması, kullanılan kurulama bezlerinin sonucudur.

Kalitesiz cam silme bezleri ile temizlenen camlarda zamanla çizikler oluşacaktır. Firmamız, bu konuda özenli hizmet vermektedir. Camların temiz olması kadar, kullanılan temizlik malzemelerinin de doğa dostu olması önerilir. Çevreci yaklaşımlar sergileyen kuruluşumuz, cam silme ürünlerinde insan ve tabiata zarar vermeyen ürünler kullanır. Camları silen ekibimizin sağlığı da bizler için önemlidir. Solunması zarar vermeyen ve cilde dost ürünlerle camlar ve dış bina temizlikleri yapılmaktadır.

Profesyonel Temizlik Şirketleri

zemin temizligi calismalari - Dış Cephe Cam Temizliğinde Kurumsal Hizmet

Zemin temizliği konusunda da profesyonel hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamız sadece cam ve dış cephe temizliği hizmetleri vermekle kalmayıp, zeminlerde de kalıcı temizlik hizmeti sunmaktadır. Özellikle, işyerlerinde halı kaplamalar sık aralıklarla temizlenmek zorundadır. Tabanlarda mermer ya da fayans kaplamalar da aynı şekilde düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir. Çalışanlar için salgın riskine karşı bu durum son derece önem taşır.

Zeminler için kullanılan temizlik malzemeleri de derinlemesine temizlik sunarken, kaydırmayan malzemelerdir. Solunması zararlı olmayan malzemelerle yapılan temizlikler son derece önem taşımaktadır. Firmamız, bu konuda deneyim ve bilgi sahibi olan profesyonel temizlik şirketlerinin başında gelmektedir. Çalışan kadromuz da konusunda tecrübeli kişilerdir. Zengin teçhizat ve yeterli sayıda kalifiye bir ekiple temizlik hizmetini sunan işletmeler arasındayız.

Yüksek Katlarda Yapılacak Dış Cephe Temizlikleri

dis cephe cam temizligi - Dış Cephe Cam Temizliğinde Kurumsal Hizmet

İstanbul Dış Cephe Temizliği yüksek katlar için iskele kurup çalışacaktır. Bu konuda çalışanlarımızın her türlü iş güvenlik önlemi alınmaktadır. Ekiple yapılacak dış cephe temizliği son derece kısa sürecektir. Bina dış cephe temizliklerinde işlek caddeler ve anayollara bakan güzergâhlarda yapılacak temizliklerde firmamızın çok çeşitli yöntemleri bulunmaktadır.

Böyle yerler için önerilen iskele kurulması olmayıp, dağcı hizmetleridir. Bina dış cephe dağcılık yöntemleri ile yapılan temizlikte temizlik ekibimiz, bir dağcı gibi binaya tırmanarak cam yüzeyleri temizlemektedir. Kalın halatlar ve koruyucu kasklar takarak yapılan bu temizlik, profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından verilmektedir. Bu konuda eğitimli olan temizlik elemanlarımız en kısa sürede binayı temizleyecektir. Güvenilir ve kalıcı temizlik hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir